New Mutants çekimleri Mayıs 2017’de

20th Century FOX ne yapsa da çorbaya dönen X-Men evrenini kurtarsa? Bu hem X-Men evreni için endişelenen izleyiciler hem de FOX’ın aklındaki bir soru. Ne yapsalar da kurtarsalar? Ben daha önceki yazılarda da fikrimi belli etmiştim: Magneto ve Mystique’den kurtulun, Professor X’in rolünü küçültün, yeni üçlemeniz X-Men’in X-Men olduğu 1980’li yıllarda geçsin ve merkezinizde Apocalypse’i izlerken hayran kaldığımız genç X-Men’ler olsun. Bryan Singer da bir zahmet dönmesin artık.

Dip not: Hugh Jackman’ı ikna etmeye çalışmayın adam yoluna gitsin bir süre Wolverine’i kullanmayın, Ryan Reynolds da Deadpool ile canı ne isterse yapsın. Ha madalyonun diğer tarafı da bütün hakları Marvel’a verin gitsin!

Josh Boone bir süredir yönetmeni olduğu X-Men filminin adını gizliyordu. Kendisi New Mutants’ı yönetecek ve çekimlere Mayıs 2017’de Montreal’de başlanacak. New Mutants çok az bilinen mutantlarla dolu bir film, Apocalyse’de Storm’u canlandıran Alexandra Shipp’in de yer alabileceği konuşuluyor,

FOX’ın şu an Logan dışında 4 adet vizyon tarihi var. Biri Deadpool 2, diğeri de New Mutants olduğuna göre geriye kalıyor 2 tarih. Bunlar için adaylarımız X-Men filmi ve Gambit.

Yorumlar