Ryan Reynolds Deadpool/Wolverine için seferberlik başlattı

Son Wolverine filminin çekimlerini tamamlayan Hugh Jackman, karaktere veda etmek için vizyon tarihini, galaları, röportajları falan bekliyor artık. Bu son film kararı ne yazık ki Deadpool’ın vizyondaki başarısından önce verildi. FOX yetkilileri filmin bu kadar büyüyeceğini bilseydi Hugh Jackman’ı mutlaka Deadpool/Wolverine filmi için bir şekilde ikna ederlerdi. Biz öyle yapacaklarını umuyoruz en azından.

Ama FOX yetkilileri bir kenara, bu kutsal görevi Ryan Reynolds üstlendi ve sosyal medyayı Hugh Jackman’ı Deadpool/Wolverine filmine ikna etmeleri için bir seferberlik başlattı.

Deadpool ve Wolverine’i aynı filmde görmek istiyorum. Yapmamız gereken şey Hugh Jackman’ı ikna etmek. Sosyal medyadaki arkadaşlarımı bu görevde bir araya getirmek için yapmam gerekeni yapacağım. Hugh Jackman benim tanıdığım en güzel insanlardan biri. Deadpool/Wolverine filmi istememin sebebi sadece bu iki karakteri aynı ekranda görmek istemem değil, Hugh’ı çok sevmem de sebeplerden biri.

 Hadi Huh Jackman’ı ikna ettiler diyelim. Logan veda üzerine kurulmuş bir film. Bunun üzerine bir film daha getirmek ne kadar mantıklı? Eğer illa olacaksa bu Jackman ile değil, yeni oyuncuyla olsun.

Yorumlar