Ben Affleck artık The Batman’in yönetmeni değil!

Son zamanlarda gereksizce çok fazla gündeme gelen Ben Affleck ve The Batman’e yeni bir basamak daha ekleyebiliriz. The Batman filmini Ben Affleck yönetmeyecek.


Stüdyoyla birlikte bir toplantı yapıp film için ortak kararlar almışlar. Ben Affleck durumu bir açıklamayla izah etti;

Milyonlarca kişinin kalbinde çok özel yerlere sahip olan birkaç karakter var. Bu rol odaklanma, tutku ve elinden gelenin en iyisini ortaya koymayı gerektiriyor. Anladım ki bunları sağlamak için aynı anda iki şeyi yapamıyorsunuz. Stüdyoyla birlikte, bu devasa filmde bana yardımcı olacak bir yönetmen bulma kararı aldık. Yanlış anlaşılmasın ben hâlâ işin içindeyim. Bu projeye çok bağlıyım, hayranlar için bu filmi yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Şaşırdık mı? Açıkçası hayır. Bir filmi hem yazıp, hem yönetip, hem de oynamak öyle kolay bir şey değil. Hele ki bu film Batman solo filmi ise ve izleyici kitlesi inanılmaz acımasızsa. Ayrıca Ben Affleck’in bu durumun farkında olması müthiş bir şey. Adam bu filmin hakkını gerçekten vermek istiyor.

Çekimler eğer yönetmen arayışından dolayı ertelenemezse bu yaz başlayacak. Çok sabırsızsanız Kasım ayını beklemeye koyulun. Eminim Batman v Superman’deki gibi efsane bir Batman/Bruce Wayne performansı aklımızı alacak.

O zaman daha yüksek sesle: IN BATFLECK WE TRUST!

Yorumlar