Ben Affleck nihayet isyan etti

Sosyal medyaya son birkaç aydır Ben Affleck ve The Batman hakim. Filmin nasıl olacağı değil, nasıl olmayacağı konuşuluyor. Herkes ayrı bir telden çalıyor filmin sürecini. Baş düşman Deathstroke’u canlandıracak Joe Manganiello arada çıkıp çekimlere şu tarihte başlıyoruz diyor. Sonra Ben Affleck çıkıp ne zaman hazır hissederlerse o zaman başlayacaklarını 1500. kez dile getiriyor. Fırsat bu fırsat diyen Jeremy Irons da (Alfred Pennyworth) filmde Alfred’in rolünden bahsediyor. Ben Affleck tekrar çıkıp yine aynı sözleri sıralıyor.

The Batman’in genel olarak süreci bundan ibaret. Ben Affleck uzun süredir başkalarının söylediklerini toparlıyor. Sonunda bir röportajda herkesin beklediği isyanı etti;

Tam bir baş belası! Ne zaman Batman hakkında iki kelime söylesem dev tıklanmalar alıyor. Live By Night’ı yapmam iki yılımı aldı. Ama kimse Live By Night’ın nerede kaldığını sormadı! Herkes “Batman. Batman. Batman.” deyip duruyor. Batman yolda, harika olacak. Çok özel bir şey ortaya çıkaracağız. Doğru yapmak için acele etmiyoruz. Hakkını vereceğiz. Hayranlar bayılacak.

 Şu açıklama geç bile kaldı. Yabancı siteler tıklanma almak için Affleck ne zaman ağzını açsa saçma sapan haberler girdiği için ortada devasa bir bilgi kirliliği var ve söyledikleri sürekli çarpıtılıyor. Bir yandan da iki yıl uğraştığı Live By Night’ın gidişinin iyi olmayışı Affleck’i daha da bir geriyordur doğal olarak.

Hani sanki Batman’i Nolan’dan sonra hiç izlemedik de bu yüzden acele ediliyor! 2016’da Batman v Superman’de dolu dolu izledik, 2017’de Justice League’de izleyeceğiz. The Batman vizyon tarihi de 2018 olarak ön görülüyor. Ne bu telaş?

Yorumlar