Injustice 2 Çıkış Tarihi ve Hikaye Videosu Yayınlandı!

Merhabalar güzel Çizgi Kafe takipçileri, nasılsınız? Gördüğünüz üzere biz fazlasıyla iyiyiz. Injustice 2’nin çıkış tarihi ve yayınlanan hikaye videosu ile keyiflerimiz iyice yerine geldi. Peki bizi bu kadar heyecanlandıran olay tam olarak ne? Oyunun muhteşem grafiklere sahip olması mı? Injustice: Gods Among Us’dan sonra seriye ilginç bir kısımdan devam edecekleri mi? Lafı çok uzatmayıp haberlerimize geçelim.

Injustice 2 resmi twitter hesabından yayınlanan bu tweet zaten her şeyi en net haliyle ortaya koymuştu.

Hal böyle olunca zaten oyuncular hali hazırda fazlasıyla heyecanlanmıştı. Ancak bizi daha da heyecanlandıran şey WBGamesUK kanadından geldi! Yayınladıkları hikaye videosu ile kesinlikle bizi muhteşem şeylerin beklediğini gösteren videoyu hemen buraya iliştiriyor ve sonrasında küçük bir bakış atıyoruz!

“And god becomes tyrant (Ve tanrı zalime dönüştü)”

Öncelikle, fragman kesinlikle fazlasıyla sanatsal yapılmış. Videonun başlarında Superman’den arka planda ışıklar varken “Savior(kurtarıcı)” derken ışıklar sönünce “Monster(canavar)” , Batman içinse ışıklar varken “Guardian(koruyucu)” ışıklar sönünce ise “Vigilante(kanunsuz)” diyor. Burada tezattan doğan muhteşem bir anlam var. Hatırlarsanız Injustice: Gods Among Us’ın konusu bir “kurtarıcının” nasıl bir “canavara” dönüştüğünden bahseder. Fragmanda Super Girl’ün Wonder Woman ile, Batman’in de Robin ile olan dövüşünü görebiliyoruz. Super Girl’in patladığını gördüğü yer tahminimce Kripton. Oyun daha çok geçmiş-günümüz çizgisinde geçecek gibi duruyor, videoyu izlediğimizde Bane, Poison Ivy, Harley Quinn gibi karakterleri görebilmek mümkün.  Video’nun sonunda ise, bize bu hikayeyi anlatan kişiyi görüyoruz.

İşleri karıştıracak kişi Brainiac’dan başkası değil.

Eğer olur da bu haberi izledikten sonra “ben iyice heyecanlandım, mayısa kadar bununla yetinemem” diyorsanız, sizi daha önceden paylaşılmış oynanış videoları ve duyuru fragmanı ile baş başa bırakıyorum.

Yorumlar