Secret Empire Hangi Karakterleri İçerecek? Marvel Farklı Bir Yoldan Anlattı

Secret Empire’ın Marvel’ın bu yıl için planladığı yeni olay olduğunu şu haberde duyurmuştuk. Marvel şimdi de bu serinin hangi karakterleri içereceğini bize afişlerle anlattı. Sırasıyla afişlerin üstünden geçelim.

Buradaki X’in varlığının sebebi çok açık, X-Men’i Secret Empire’da göreceğiz.
Guardians of the Galaxy ekibi de Secret Empire hikayesinde boy gösterecekler arasında.
Yakında hem kendi dizisi, hem de çizgi roman dergisine kavuşacak Defenders ekibi de olaylara dahil oluyor. Defenders kelimesini daha fazla duymak da çok sevindirici.
Eee, böyle bir hikaye olurda Spider-Man durur mu? O da tabii ki bizimle olacak. Yalnız kaç tanesi gelir, kaç tanesi gelmez bilemeyiz. Biri kesin gelecek, şimdilik bu kadar biliyoruz.
Avengers ekibinin üyelerini şu an tam olarak ben de bilmesem de katılacaklar. Fakat o ekibe ne kadar Avengers denir bilmiyorum…
Champions… Peki onlar kim derseniz eğer, Nova, Hulk, Ms. Marvel’dan oluşan genç bir ekip olduğunu ve Mark Waid’in yazdığı dergilerinin Ekim’den beri çıktığını söyleyebilirim size. Onlar da bu yolculukta bize katılanlardan.
Evet, uzun bir liste olacak gibi. Ben bu eventin biraz daha az karakterden oluşacağını ve son zamandakilere göre çok daha güzel olacağını düşünmüştüm ama yine kalabalık bir süper kahraman topluluğu görecekmişiz. Umarım yine batırmaz Marvel, çünkü çok güzel giden Steve Rogers Captain America dergisinin üstüne kurulacak bu serinin onun gibi güzel olmasını bekliyor insan.
Öte yandan serinin tanıtımının bu şekilde yapılması da güzel, Marvel bu reklam işini her zaman iyi yapıyor zaten, burada da aynı şekilde iyi bir iş ortaya çıkarmışlar.
Yorumlar