Shazam!’dan önce Black Adam filmi çıkacak

Eğer duymadıysanız, görmediyseniz geçen hafta Dwayne ‘The Rock’ Johnson DC Entertainment’a giderek Shazam! filmi tarihi yavaştan yaklaştığı için bir toplantıya katıldı. Biz bunu The Rock’ı film hakkında bilgilendirmek, fikir alışverişi yapmak ve olası oyuncu seçimlerini görüşmek için diye tahmin ediyorduk.

Meğerse işin aslı daha başkaymış. Yapımcılar Black Adam’ın Shazam! filminde bir yan karakter olmasının pek mantıklı olmadığına karar vermiş. Aslında Black Adam’ın değil, bildiğiniz The Rock’ın yan karakter olmasını istememişler. E bir yandan haklılar da, kendisi şu sıralar gezegenin en popüler aktörü. Ekmeğini yemek isterler.

Yani Shazam! filminden önce, Black Adam filmi vizyona girecek. Normal şartlarda Shazam! DCEU takviminde 2019 yılına ayarlı. Black Adam filmi bunu erteleyecek mi belli degil, belki hiç ertelemeden Black Adam’ı araya bir yere sıkıştırabilirler. Daha hiçbir DCEU filminin tartışma çıkarmadan, izleyiciyi ikiye bölmeden temiz bir şekilde gelip geçmediği için bu tarz bir hamle en azından bize pek güven vermiyor. Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar