CW Black Lightning İçin Pilot Bölüm Siparişi Verdi

Uzun süredir dillerde dolanan Black Lightning dizisinin aslında FOX’ta yayınlanması bekleniyordu fakat geçtiğimiz günlerde FOX’un bu diziden vazgeçtiğini öğrenmiştik. Zaten Greg Berlanti’nin başında olduğu bir DC projesinin CW’den başka kanalda olması da ayrı bir gariplikti. Şimdi de CW yöneticileri bizi şaşırtmıyor, bu dizi için bir pilot bölümü siparişi vermişler. Eğer dizi beğenilir ve CW tarafından yayınlanmasına karar verilirse bu CW’deki beşinci DC dizisi olacak. Bunu net bir şekilde söyleyebiliyoruz çünkü diğer dört dizinin dördüde (ne yazık ki) gelecek sezon için onay aldı.

Dizi büyük ihtimal pilot bölümüyle onaylanacaktır ve yayın hayatına gelecek sezon başlayacaktır. Peki dizi nasıl bir konuyu kendisine seçecek. Şu an için bildiğimiz birkaç şey var. Dizi tahmin edilebildiği üzere Jefferson Pierce’ı merkez alacak ve Pierce o sırada kostümünü bir yana bırakıp emekliye ayrılmış olacak. Fakat koşullar onu tekrar bir kanunsuz olmaya doğru sürükleyecek ve o da kostümünü tekrar giyip suçla savaşmaya başlayacak.

Özellikle son iki senedir gittikçe kötüye giden CW dizilerine şu an bir yenisi daha eklenmekte ve artık biz CW’nin yapacağı hiçbir işe olumlu bir beklentiyle yaklaşamıyoruz. Bizce dizi çıkmasın fakat onlar için önemli olan kalite olmadığı için çok fark etmiyor. Peki bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Black Lightning dizisi olumlu sonuçlanabilir mi?

Yorumlar