Deadpool da Rogue’u Öpemedi

Bildiğiniz gibi çizgi roman sayıları aylar öncesinden tanıtılıyor, konuları ve barındırdığı karakterlerden bahsediliyor. CBR de Deadpool dergisinin bu ay çıkmış olan 26. sayısını şu haberle tanıtmıştı.

Haber şu cümlelerle de bariz bir şekilde Rogue’u bu sayıda göreceğimizi belirtiyortu;

Şubat ayı, yani havada aşk kokusu var! Bu yüzden hiç kimsenin asla öpemediği bir karakter dergiye konuk olacak. Evet, Rogue bir macera için dergiye uğruyor. 


Biz de çoğu hayran gibi uzun süredir çizgi roman sayfalarında görmeye hasret kaldığımız Rogue’u göreceğimiz için heyecanlanmıştık. Fakat ne Rogue geldi, ne de adı geçti sayıda. Oysa çok heyecanlanmıştık, Deadpool dergisine gelecek olması heyecanımızı daha da dizginlemişti. Eğer Deadpool’un birkaç yıl önceki oyununu oynadıysanız ikilinin arasında hoş bir dinamik yakalanabildiğini az çok biliyorsunuzdur. Biz bunun aksine beklediğimize göre bambaşka bir sayıyla karşılaştık.

Rogue öyle az buz fanı olan bir karakter de değil ve bu da bu tür haberlerde yapılan ilk hata değil. Bu yüzden bu tür yanlışlıkların en aza indirgenmesini diliyoruz. Duygularımızla oynama lütfen çizgi roman alemi!

Yorumlar