Gotham City Sirens’ın kötüsü belli olmuş olabilir

DC’de, Marvel’da olmayan bir şey var. Solo film esnekliği. Marvel’ın evrende yapmak istediği şeyler belli. Oyuncular istiyor diye solo film yapmıyorlar. Örneğin Black Widow meselesi. Scarlett Johansson çok istiyor, hatta Joss Wheadon da yönetmenliğine aday. Ama Kevin Feige şu anlık onay vermeyi düşünmüyor.
DCEU filmlerinde ise tam tersi. Dwayne Johnson istediği için Black Adam solo filmi açıklanmıştı son olarak. Aynı şekilde Deadshot solo filmi de Will Smith’in popülerliğinden yararlanmak için. Gotham City Sirens’ta Harley Quinn dışında Catwoman ve Poison Ivy de yer aldığından biraz daha geniş kapsamlı. Bu ne kadar iyi bir şey? Onu DCEU’nun vizyona giren film sayısı arttıkça öğreneceğiz.

Oscar ödüllü film Suicide Squad’ın yönetmeni David Ayer, Gotham City Sirens’ın yönetmenliğini yapacak bildiğiniz gibi. Yapımcılar arasında Margot Robbie de bulunuyor. David Ayer dün Twitter hesabından Black Mask’in yer aldığı bir çizgi roman karesi paylaştı. Bu da tabii ki Black Mask filmin kötüsü mü olacak sorularını doğurdu.
Black Mask meselesi önceden planlanmış olabilir çünkü Batman v Superman’in bir sahnesinde duvarda “Black Mask” yazdığı geçenlerde onaylanmıştı. Gotham City Sirens’ı kastederek mi yaptılar? Bu pek gerçekçi olmaz sanki.
Yorumlar