Del Toro: “Hellboy 3” Hiçbir Zaman Gelmeyecek

Yıllardır hakkında çeşitli söylemler bulunun, hayranlarınca merakla beklenen fakat bir türlü gelmek bilmeyen Hellboy serisinin devam filmi, ne yazık ki izleyicisiyle asla buluşamayacak arkadaşlar. Uzun süredir içinde bulunduğumuz “sürekli erteleme dönemi” de artık sona erdi diyebiliriz.

Aslında geçtiğimiz günlerde bizi umutlandıran haberler ortaya çıkmıştı. Serinin yönetmeni Guillermo del Toro Twitter’da karakteri geçmişte canlandırmış olan Ron Perlman, karakterin yaratıcısı Mignola ve kendisi arasındaki bir toplantı hakkında bir anket yapmıştı. Sonunda da toplantı gerçekleşti ve bunun ardından biz hepimiz filmin çekilmesini beklemeye başlamıştık bile. Ta ki bugüne kadar… Del Toro şimdi de Twitter’dan filmin çıkma ihtimalinin olmadığını ve bu konununda artık kapandığını Hellboy hayranlarıyla paylaştı.

Açıkçası tabii ki kızgınız, zaten yıllardır sürekli ertelemelere maruz kalıyordu film. Son zamanlarda da bayağı bir umutlanmıştık, hatta yavaş yavaş yapım aşamasına geçmesini de bekliyorduk fakat şimdi çıkmışlar bize filmin hiçbir zaman gelmeyeceğini söylüyorlar. Buradan çıkaracağımız tek anlamlı sonuçsa, artık üçüncü film için boşu boşuna beklemeyeceğiz. Gelecekte yeni serilerin yeni filmleriyle görüşmek üzere Koca Adam.

Yorumlar