Hugh Jackman’ın devam etmek için tek şartı MCU

3 Mart’a şunun şurasında pek bir şey kalmadı, herkesin bildiği gibi Hugh Jackman 17 yıllık rolünü Logan ile bırakıyor. Wolverine bu 17 yılda 20th Century FOX tarafından hakkı verilen bir karakter mi oldu? Başta rezalet solo filmlerle olmakla birlikte, tartışılır. Ama evrenin en popüler karakteri olmasında Hugh Jackman’ın payı baya büyük.

Eğer aranızda ”Belki fikrini değiştirir? Belki 1-2 film daha devam eder?” gibi umutlar besleyen varsa… beslemeyin. Logan, son olacak. Öyle ki son haftalarda Wolverine & Deadpool filmi baya gündemde, hatta Ryan Reynolds da Jackman’ı ikna etmek için elinden geleni yapacağını söylemişti. Ama yıldıramadı çünkü Hugh Jackman, Logan’a çok sadık durumda. Ne olursa olsun Logan’ın veda olmasında çok kararlı, filmden ilk gündeme geldiğinden beri amaçları bu doğrultuda olmuş ve kesin bir dille Deadpool meselesinin gerçekleşmeyeceğini belirtti.

Hugh Jackman bugün bir Wolverine hayranı ile röportaja katıldı. Hayran da tabii hepimizin hayalini kurduğu X-Men evreninin MCU’ya katılması hakkında Jackman’a bir soru yöneltti;

Film haklarının önemsiz olduğu bir dünyada, eğer sana bir Avengers filminde Wolverine olarak rol alma şansı verilse cevabın ne olurdu?

Logan’ın son filmim olacağı kararını vermeden önce böyle bir seçeneğim olsa kesinlikle bırakmazdım. Çünkü ekranı Hulk ya da Tony Stark ile paylaşma fikri her zaman hoşuma gitti. Ama böyle bir seçenek olmadığı için şimdi bırakarak doğru kararı vermiş gibi hissediyorum.

Yorumlar