Infinity War’da ana karakter Thanos!

Biz burada çok kez Marvel Sinematik Evreninde kötü karakterlerin hakkının verilmediğini, devamlılık sağlayamadıklarını yazıp çizdik. Netflix dizilerini tamamen ayrı tutuyorum, bana göre Kingpin bütün evrendeki en izlenesi kötü karakterdir şu ana kadar. Keza Kilgrave de öyleydi, rahmetli.

Marvel’ın eksik gördüğümüz soundtrack sorunu dışındaki kötü karakter sorunu yavaş yavaş çözülüyor gibi. Önce hakları FOX’ta olduğu için Galactus yerine, Dormammu’yu yerleştirdiler. Şimdi de yıllardır yoluu gözlediğimiz Infinity War’da merkeze Çılgın Titan, Thanos’u koyacaklar!
Kevin Feige reis şöyle diyor;

Öz eleştiri yapınca kahramanlara, kötülerden daha fazla odaklandığımız doğru. Ama her zaman da doğru kalacağını sanmıyorum. Infinity War’da bildiginiz gibi çok fazla karakter olacak ve bu kadar karakterin olduğu bir filmde merkezde Thanos’un olacağını söyleyebilirim.

Thanos şu ana kadar MCU’nun gördüğü en büyük kötü olacak. Hatta filmin yazarları Thanos’un Dünya’ya gelişinin inanılmaz görkemli olacağından da söz etmişti baya bir süre önce. Benim merak ettiğim konu az da olsa orijin hikayesini görecek miyiz? Belki filmin hemen başlarında?

Avengers: Infinity War çekimleri Atlanta’da devam ediyor. Filmde neler olacağını konuşmak için biraz erken. Daha Guardians of the Galaxy vol. 2 ve Thor: Ragnarok’da neler olacağını görmeliyiz. Ortada gözükmeyen Sonsuzluk Taşları var. He bir de Infinity War’dan önce Black Panther selam verecek. Neler olacak neler!

Yorumlar