Black Widow, Captain America’ya Karşı Çıkacak

Secret Empire dergisinde, Steve Rogers’ın Hydra bünyesinde bir ajan olduğu ortaya çıkınca eminiz ki dünyadaki tüm diğer süper kahramanlar bir şaşkınlık içine gireceklerdir. Fakat o dünyayı geçirmek amacıyla planlarını hayata geçirmeden önce Natasha Romanov onu durdurmaya çalışacak. Tabii ki bir kaç arkadaşıyla birlikte.

Yeni gelişmelere göre, Secret Empire’ın üçüncü sayısıyla hemen hemen aynı anda yayınlanacak “Secret Empire: Uprising” adlı tek sayılık çizgi romanda, Natasha ve arkadaşlarından Riri Williams, Ironheart, Nadia Pym, Wasp, Falcon (sonuncusu), Miles Morales, Amadeus Cho ve Viv Vision bir araya gelip Hydra’nın yükselişini engellemeye çalışacaklar. Tabii dünyanın en eski kahramanına karşı bu kadar genç bir ekip izlemek de ilginç olacak.

Durdurmaları çok zor, zaten serinin ortasında sadece araya eklemek için çıkacak bir çizgi roman olacağı da belli. Fakat Civil War’da olduğu gibi burada da bu tür dergilerde güzel hikayeler ortaya çıkabiliyor. O yüzden bir göz atmak lazım. Buyrun, sayının kapağı da burada.

Yorumlar