Injustice Çizgi Roman Alemine Dönüş Yapıyor!

Yıllar önce Injustice’in ilk oyunu çıktığında bir çoğumuz ana oyundan veya mobil oyundan alışmıştı bu isme. Çok güzel bir hikayesi olan oyunun geçmişini anlatan çizgi romansa Tom Taylor tarafından yazılmıştı ve oyunun öncesindeki beş yılı bize anlatmıştı. Seriyle fazlasıyla içli dışlı olmuş biri olarak çok güzel başladığını ve “Yıl Dört” dışında da hep seviyesini koruduğunu düşünüyorum serinin.

Injustice’in sonuçlarından herkes memnun kalmıştı ki ikinci oyunun gelmesi de çok şaşırtıcı olmadı. Oyunun çıkmasına az kalmışken çizgi romanla ilgili gelişmeleri duyuyorduk ki sonunda bir kapak geldi. Kapağı Jim Lee çizmiş. Jim Lee diyince eminim hepiniz muhteşem bir kapak bekliyorsunuzdur fakat o kadar da muhteşem bir kapak olmamış. Jim Lee’yi tanımasak tamam ama ona tam yakıştıramadım ben bu kapağı.
3 Mayıs’ta çıkacak ilk sayıyla beraber Tom Taylor’ın yazarlığında bu seriyi okuyacağız. Bu çok sevindirici bir haber çünkü Taylor ilk seriyi şu an olduğu yere getiren isimdi diyebiliriz. Burada da olumlu etki bırakacaktır.
Bir de kapakta gördüğünüz gibi ana düşman Brainiac olacak. Seri de ilk oyunun sonundan ikinci oyunun başına kadar olan kısmı anlatacak. Eminim sizi de heyecan bastı şu an, hemen başlamak istiyorsunuz seriye ama sabredin, çok değil neredeyse bir ay sonra ilk sayıyı okuyabileceksiniz. 
Yorumlar