Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series’ten Taze Görseller

Merhabalar güzel kafemizin müdavimleri, eğer Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series oyunu bekleyenlerden iseniz canınız sıkkınsa yüzünüzü güldürecek, mutluysanız uçuracak görseller ve bilgiler var elimizde! GOTG oyunu geliyor yazımızda haberini verdiğimiz oyuna dair detaylar gittikçe artmaya başladı desek yalan olmaz. Oyun 2017 yılında konsollara, bilgisayara ile mobil cihazlarda ve yine önceki Telltale oyunlarında olduğu gibi beş bölümlük bir şekilde karşımıza çıkacak. Hazırsanız sizi önce fotoğraf galerimize sonra da geri kalan bilgilerle başbaşa bırakalım!

[next]

[next]

[next]

[next]

[next]

[next]

[next]

[next]

Eğer fotoğraflarla yaşadığınız görsel şölen bitti ise biraz da oyun hakkında detay verip ağzınızı sulandırmak isterim. Bu bilgiler ilk elden desek yanlış olmaz, oyunun Kreatif Sorumlusu Sean Ainsworth tarafından verilmiş bilgiler bunlar.

  • Oyunda ana kahramanımız Starlord olacak ancak diğer Koruyucular ile de “bir şekilde” oynanacakmış. (Geri kalanı sürprizi bozar diye belirtmiyor.)
  • Güzide gemimiz Milano’nun bizzat kaptanı olacakmışız, ancak söylenilenlere göre geminin içindeki Koruyucular veya “o an orada kim varsa” konuşacakmışız. Oyun aksiyon oyunundan ziyade bir hikaye oyunu olduğu için anladığım kadarıyla gemi uçuşlarını daha çok sinematik şeklinde göreceğiz.
Elimizdeki bilgiler genel olarak bunlar sevgili kafe müdavimleri. Elimize yeni bilgiler ve görseller geçtikçe bu yazıyı yeşillendireceğimizden emin olabilirsiniz! 
Yorumlar