Çizgi Podcast Yayında! S01E01 – Secret Empire Nedir?

Merhaba arkadaşlar,

Çizgi Kafe Youtube kanalımızda haftalık haberleri toplayıp fragman incelemeleri yaparak multimedya konusunda da yeni şeylere girişmeye başlamıştık. Şimdi, bu girişimi biraz daha genişleterek podcast yayını yapmaya karar verdik.

Henüz belli bir yayın düzenimiz yok ancak haftalık ya da 2 haftalık periyotlarla çizgi romanlardan, filmlerden, dizilerden ve diğer konulardan bahsedelim istedik. İlk bölümümüzün konusu ise, Marvel’ın 2017 serisi Secret Empire oldu. Secret Empire’ın ne demek olduğunu, nasıl bir hikaye olacağını ve şimdiye kadar nelerin olduğunu konuştuk.

İlk podcastimizde yalnızca ben yer aldım ancak ilerleyen bölümlerde daha fazla kişiyle konuşmaya niyetimiz var ve gelecek bölümler için oldukça heyecanlıyız!

Peki, podcastlerimizi nasıl dinleyebilirsiniz?

Her yeni podcastimizde soundcloud hesabımızda paylaştığımız yayınlarımızı bu yazıda olduğu gibi, yeni yazılarımızda paylaşacağız. Soundcloud hesabımızı da ayrıca takibe alabilirsiniz:

Çizgi Podcast Soundcloud

Podcastlerimiz iTunes üzerinden de yayınlanacak, böylece iTunes kullananlar, doğrudan podcastimize abone olup yayınlarımızı dinleyebilecek:

https://itunes.apple.com/tr/podcast/%C3%A7izgi-podcast/id1220749714

Android kullanıcısıysanız, podcasti Soundcloud üzerinden de indirebilirsiniz. Ayrıca Podcast Addict uygulamasını indirdikten sonra şu işlemleri yaparak kaydolabilirsiniz:

1. Uygulama açıldıktan sonra üst menüdeki + ikonuna dokunun.
2. Gelen sayfada, 3. sırada bulunan Add RSS feed butonuna dokunun.
3. Açılan kutucuğa https://soundcloud.com/cizgikafe adresini yazın.
4. Podcastler otomatik olarak yüklenecektir.

İlk bölümümüz yayında!

Yorumlar