Chris Evans ciddi ciddi bırakıyor olabilir

Daha önce Ben Affleck’in film tanıtımları yüzünden sürekli gündemde olduğu dönemi, şu anda Chris Evans, Gifted filminde yaşıyor.

Çok uzak olmayan bir geçmişte önce Evans’ın Avengers 4’ten sonra kontratının bittiği ve rolü bırakacağı, daha sonra da Evans’ın karakteri çok sevdiği ve Marvel isterse devam edeceği haberi düşmüştü. Bunlar hep bizzat Evans’ın ağzından gelen haberler.
Çok sevgili Cap, dün de USA Today ile yaptığı bir röportajda veda sinyalleriyle gümbür gümbür yürüdü.

Zor olmayacağını söylersem yalan söylemiş olurum. Bu işi başkalarına devretmek deneyimin bir parçası. Hiçbir şey sonsuza kadar sürmez. Üzücü olsa bile ayrılığın da bir güzelliği var. Çok güzel zamanlar geçirdim. Avengers 4’ten sonra benimle devam etmek istemeseler bile pişmanlığım olmadan, sonsuz teşekkürle ayrılacağım.

Chris Evans, Infinity War çekimlerine Mayıs ayında katılacak ve Avengers 4 te hemen arkasından çekilecek. Evans ya daha senaryoyu falan okumadan, Marvel’la görüşmeden bodozlama konuşuyor, ya da senaryoyu okuyup Steve Rogers’ın başına bir şeyler geldiğini öğrendi de yavaş yavaş vedanın temellerini atıyor. Top Marvel’da tabii ki. Chris Evans’ın rengi belli.

Yorumlar