Marvel’ın Iron Fist konusunda yapmadığını Warner Bros yapabilir

Danny Rand’i oynayan Finn Jones hakkında ne düşünüyorsunuz bilmiyorum. Ben kendisini role yakıştıramadığımı söyleyebilirim. Özellikle Lewis Tan’ın Danny Rand için seçmelere girdiğini ama onun yerine Finn Jones’u seçtiklerini öğrendikten sonra.

Iron Fist ilk sezonundaki rezalet aksiyon sahnelerini izleyince Lewis Tan’ın fiziksel yeterliliğinin çok çok üst düzey olmasıyla hiç kuşkusuz ortaya çok daha iyi şeyler çıkabilirmiş düşüncesi akıllara geliyor.

Iron Fist için bu şansımızı kaybetmiş olsak da solo filmi çıkacağı açıklanan Nightwing için umutlandık. Bu sıralar Nightwing için de aktörün kim olacağı çok konuşuluyor. Sadece karaktere uygunluğundan değil, kökeninin de doğru olması. Çünkü Donald Trump’ın Başkanlığa seçildikten sonra, hatta seçilmeden önce de -muhtemelen hayatı boyunca- ırkçı açıklamaları, söylemleri resmen oyuncu seçimlerine de sıçradı. Merkezi ABD olmak üzere bütün dünya ırkçılık konusunda çok hassas bir dönemde.

Neyse, başlığı görüp Warner Bros’un ne yapacağını merak ediyorsunuzdur. Dediğim gibi Nightwing solo filmi geliyor ve oyuncu seçiminin açıklanması çok uzak bir tarihte değil. Bolca ismin adı geçse de Lewis Tan’in de adı adaylar arasında. Kendisi geçen attığı tweet’te Warner Bros’la büyük bir proje hakkında görüşmek için buluştuğunu söyledi.

Tamam Lewis Tan büyük bir oyuncu değil, filme getirecek hayran kitlesi de yok, ama role uygun mu? Bence evet. Önemli olan da bu zaten.

Yorumlar