Judge Dredd Yapımcısı Karl Urban’ın Devam Etmesini İstiyor

Geçen hafta son gelişmelerle birlikte Judge Dredd’e “Mega City One” dizisiyle beraber televizyonda yeni bir kapı açılacağını aşağıdaki haberle birlikte sizlere bildirmiştik.

Dizi için çalışmalar tam gaz devam ederken yapımcılardan biri 2012’deki filmde Dredd’i canlandıran Karl Urban’ın dizide de olmasını istediklerini söylemiş. 
Yapımcı Jason Kingsley Urban’ın çizgi roman hayranı olduğunu ve muhteşem bir kişiliği olduğunu belirtip onunla birçok konu hakkında birçok kez görüşme yaptıklarını fakat şimdiden bir şey söyleyemeyeceğini belirtmiş. Gelecekte de uzun ve daha kapsamlı görüşmeler yapacaklarını da eklemiş. 
Bu işteki zorluk çok aşikar bir şekilde ortada ki bunu yapımcı da belirtmiş açıklamasında, Urban’ın tam zamanlı bir film yıldızı olması. Bu her ne kadar onun televizyon sektöründe çalışmasına bir nevi problem olarak gözükse de son zamanlarda, özellikle Netflix’in de piyasada iyice ses getirmesiyle beraber artık sinema oyuncularının çoğu televizyonda iş yapmaktan çekinmiyorlar. Ben açıkçası programı uygun olduğu taktirde ikna edilebilirse Urban’ın bu işe olumsuz bakacağını pek sanmıyorum.
İkinci bir durumsa yapımcıların bu konuda çok heyecanlı olması ki bu beni çok mutlu etti. Gerçekten adamlar ciddi şekilde bunu istiyorlar ve bu konuda çok heyecanlılar, açıklamalarından çok net bir şekilde bu anlaşılıyor. Bu da benim diziye karşı olan umudumu feci bir şekilde arttırdı. Ben çok güzel bir dizi izleyebileceğimizi düşünüyorum, umarım Urban’la da anlaşılır biz de kaldığımız yerden devam ederiz yargıcı izlemeye.
Peki siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce Urban yargıcı tekrar canlandırır mı?
Yorumlar