Pazar Kahvesi #67

Pazar Kahvesi (15-21 Mayıs)

LEGO Marvel Superheroes 2 Fragmanı

Kahvelerinizi kapın çünkü şu an Pazar Kahvesi’ni okumaktasınız. İlk haberimiz Marvel cephesinden gelmekte. 14 Kasım’da piyasaya çıkacak olan LEGO Marvel Superheroes 2 oyununun fragmanı birkaç gün önce ortamlara düştü. Anlaşılan ilk oyundan daha fazla sayıda karakterle karşılaşacağız bu oyunda. Eh, olması gereken de bu olmalı, değil mi?

Bu Sezon Komple Secret Wars

Marvel Animation’ın çizgi dizisi Avengers Assemble’ı biliyorsunuzdur. Üçüncü sezonunu Avengers: Ultron’s Invasion adıyla işleyen ve bitiren çizgi dizi, dördüncü sezonu için de Avengers: Secret Wars ismini seçerek işleyeceği konuyu belli etti. Yeni karakterler ile beraber gelecek olan çizgi dizinin her yeni karakter için bir adet kısa tanıtım videosu yayınlayacağını da öğrenmiş olduk.
Yeni Sunspot

New Mutants için yavaş yavaş oyuncu kadrosuna dair haberler gelmeye devam ediyor. Daha önce Wolfsbane için Maisie Williams ve Magik için Anya Taylor Joy isimlerini duymuş, Sunspot karakteri için de Adam Canto ismi çıkmıştı ancak bu isim Henry Zaga artık. 13 Reasons Why izlemiş olanlar bu isme yabancı değillerdir, kendisi Brad karakterini canlandırıyordu dizide. Bunlar dışında bir söylenti olarak Rosario Dawson’ın da diziye katılabileceği yönünde haberler var. Kendisini hepimiz Marvel’ın Netflix dizilerinden hatırlıyoruzdur. Yeni oyuncu kadrosu haberleri de gelmeye devam ettikçe buralarda size aktarmaya devam edeceğiz.
Silver and Black Yönetmenini Buldu
Cloak and Dagger’ın pilot bölümünü yönetmiş, The Secret Life of Bees’te de imzası bulunan Gina Prince-Bythewood, Sony’nin Silver and Black filmi için yönetmen olarak seçilmiş durumda. Spider-Man’in yan karakterleri olan Silver Sable ve Black Cat isimlerinin başrollerini paylaşacağı film için Christopher Yost’un yazdığı senaryonun da baştan yazılacağı söyleniyor. Bildiğiniz gibi Sony’nin bir de Venom filmi çıkacak, söylentiler arasında Silver and Black’in Venom gibi MCU ile bir alakası olmayacağı da var.
Wonder Woman’ın İngiltere Galası İptal Edildi
Warner Bros. İngiltere, Manchester’da gerçekleşen terörist saldırısı sonrasında 31 Mayıs’da yapılacak Wonder Woman galasını iptal ettiklerini açıkladı. Olayla ilgili de baş sağlığı dileklerini paylaşan Warner Bros. direkt olarak 1 Haziran’da yapılacak olan Los Angeles galası ile takvimine devam edecek. Film bildiğiniz gibi 1 Haziran’da İngiltere’de, 2 Haziran’da da Amerika’da sinema salonlarına giriyor.
Deadpool 2 için Yeni İsim
Bu sefer oyuncu kadrosuna yeni bir isim katan film Deadpool 2. Black Tom Cassidy’i oynayacak isim Jack Kesy olarak duyuruldu. Filmin büyük kötü adamı Cassidy olacak deniyor ancak Holywood’a göre filmin asıl kötü adamı Cable olacak, ki kendisini de Josh Brolin canlandıracak. Cassidy genel olarak Deadpool çizgi romanlarında gördüğümüz bir isim olarak karşımıza çıkıyor ancak birlikte görüldüğü Juggernaut gibi karakterler için herhangi bir duyuru yok henüz.
Justice League Dark’ta Yine Ayrılık


Guillermo del Toro’dan sonra yönetmenlik koltuğunda oturacak isim olarak açıklanan Doug Liman da bu görevi bırakmış durumda. Ve görünen o ki, Warner Bros. yeni bir isimle ilgilenmeye başlamış bile. Yine Warner Bros. çıkışlı It filminin yönetmeni olan Andres Muschietti ile adı anılan filmin bu gidişatı hiç de iyi gözükmüyor bana soracak olursanız. Diliyoruz bu sefer dikişi tutturabilir Warner Bros.
Supergirl’den Wonder Woman’a Destek
DC’nin televizyon dizileri henüz DCEU ile bir bağlantı sağlamış veya sağlayacak değil ancak Supergirl’ün yayınlanan son promosunda Teri Hatcher, Lynda Carter ve Chyler Leigh ile birlikte Melissa Benoist filmin çıkışı için ufak bir “hayırlı olsun” klibi çekmişler. Peki nerede? Ahanda aşağıda.
Wonder Woman’da Kesilmiş Sahne Yok


Aynen öyle. Collider’ın Patty Jenkins ile yaptığı röportajda konuşan yönetmenimizin söylediğine göre filmde ne bir sahneyi kesmişler ne de çekilen sahnelerin sırasını senaryodan farklı olarak değiştirmişler. Bildiğiniz gibi Batman v. Superman ile Suicide Squad filmleri, kesilen sahneleri ile beraber yayınlandıklarında birazcık tepki almışlardı. Bu durum Wonder Woman için oldukça iyi bir haber, hele de harikulade ilk yorumlardan sonra. Kadınlar yapınca bir başka güzel oluyor arkadaş.
Yorumlar