Orantısız Wonder Woman’a maruz kalmak isteyen?

İnanır mısınız hüsrana uğramamak için, Wonder Woman da diğer DCEU filmlerinin yolundan gitmesin diye bir süredir totem yapıyorum. Valla. Film hakkında konuşmamaya çalışıyorum falan sanki 2 Haziran’da vizyona girmeyecekmiş gibi.

Son fragmanı hatırlamıyorum, çoğu televizyon reklamını izlemedim, filmden yayınlanan karelere bakmadım, istiyorum ki 2 Haziran 2017 Cuma sabahı mağaramda uyanıp “Aa! Wonder Woman vizyona girmiş!” diyeyim. Filmi izlerken de “Yayınlanan şeylere bakmadığım ne güzel olmuş be bütün sahneleri ilk kez görüyorum!” demek nasip olsun.

Benim niyetim bu şekilde Kafe müdavimleri, ama aramızda bunun tam tersini uygulayan, filmden yayınlanan her şeyi onlarca kez yalayıp yutan kişiler de olabilir. Kaderin cilvesine bakın ki onlara yeni şeyleri ulaştırmak da benim görevim.

“O kişi benim!” diyenler burada mı? Alın size Warner Bros. amcanın gönlünden kopanları sunuyorum. Televizyon reklamı mı dersin, filmden klipler mi, yoksa çekim videoları? Ramazan paketi gibi! Alın, alın da filmden çıktıktan sonra “Ulan uyarmışlardı da aslında ama…” deyin. Yüzümde hafif şeytani bi’ gülümsemeyle, ben kaçar!

Yorumlar