Combo Breaker: D23’den Sıcak Sıcak Oyun Haberleri

Merhabalar, bir kayanın altında yaşamıyorsanız veya en azından sitemizi takip ediyorsanız şu aralar Disney’in D23 etkinliğinden haberdarsınızdır. Dünyanın belki de eğlence sektörü lideri Disney böyle bir etkinlik olunca tabii ki biz oyunseverleri de ilgilendiren haberler oluyor. Lafı fazla uzatmadan hemen haberlerimize geçelim!

KINGDOM HEARTS 3 VE TOY STORY GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR!

Kingdom Hearts 3 serinin hayranları tarafından bir süredir beklenen bir oyundu ancak tam çıkış tarihi belli olmayan oyun D23’te birazdan aşağıda göreceğiniz bir fragman ile gövde gösterisi yaptı desek eksik olur. Resmen çıktı, ağızları açık gönülleri bir etti gitti. Square Enix’in oyun yönetmeni Tetsuya Nomura konu hakkında “Kingdom Hearts 3’teki Toy Story evreni sadece bu oyuna özel ana hikaye ile bağlantılı olacak” dedi. 2018 yılında çıkması beklenen oyunun muhteşem fragmanını aşağıya bırakıyorum, siz coşun ben sıradaki oyunumuza geçeyim.

MARVEL POWERS UNITED VR:

Hatırlarsanız size iptal edilmiş 5 oyun listemizde Avengers’ın bir oyunundan bahsetmiştik. FPS yani birinci şahıs kamerasından oynanacak o oyun ne yazık ki iptal olmuş ve yürekleri dağlamıştı. Ancak anladığım kadarıyla Marvel kanadı yıllar sonra ellerindeki altın madenini fark etmiş olacak ki Oculus ile güçlerini birleştirerek bu minvalde bir oyun çıkarıyorlar. Sizi şimdiden uyarayım, aşağıdaki fragmanı izlemek size Oculus aldırtabilir.

İptal Olmuş 5 Oyun

Star Wars: Jedi Challenges

Aslında bu konu hakkında elimizde çok bir bilgi yok. Sunuma bakarak söyleyebiliriz ki elimizdeki şey bir Sanal Gerçelik(VR) değil, Arttırılmış Gerçeklik(AR). Videoyu aşağıya koyayım ben, siz bakın ancak videonun 3.38 inci dakikasına kadar sardıktan sonra görebilirsiniz, ne yazık ki henüz çok şey yayınlanmadığı için çok bir şey diyemiyoruz. 
Yorumlar