FOX’tan Doctor Doom filmi geliyor

Doctor Doom’dan bahsediyorum. Esasında bir Fantastic Four düşmanı olan Victor von Doom, çizgi romanlarda her zaman okuyucular tarafından en çok sevilen kötüler arasında yer aldı. Fakat ne yazık ki FOX, bu potansiyeli sinematik evrenine bir türlü yediremedi. Hele ki son Fantastic Four filminde düşük bütçeli Doctor Doom mu desem, tövbe estağfurullah mı desem öyle bi’ şey izledik.

Bu NET başarısızlığa rağmen Legion’ın yaratıcılarından olan Noah Hawley, dün San Diego Comic-Con’da katıldığı panelin sonunda Doctor Doom filmi üzerinde çalıştığını onayladı. Projede Hawley’nin referansının yer alması umut verici. Çünkü Legion’ın ilk sezonunu çok sevdik. Ancak maalesef Noah Hawley’nin ismi tek başına kurtarmıyor.

Birkaç önemli detayın daha belli olması lazım. Mesela film Deadpool gibi anti kahraman mı olacak? X-Men filmlerinin olduğu evrende mi geçecek? Öyleyse Fantastic Four ekibi bunun neresinde olacak? Ha bir de oyuncu olarak Toby Kebbell ile devam mı edilecek? Edilmezse, karakter sıfırlanacak mı?

Üzerine daha fazla konuşabilmemiz icin bize bunların cevabı lazım.

Yorumlar