Pazar Kahvesi #72

Pazar Kahvesi (3-9 Temmuz)

Spider-Man Açılışı 40 M$ ile Yaptı

Hafta sonunu 190 ile 210 M$ arasında kapatması beklenen Spider-Man:Homecoming’den ilk gün hasılatı geldi. Tamı tamına 40.7 M$. Bu paranın 15.4 Milyonu sadece Amerika’dan elde edilen gelir. Amerika’daki gelire bakarsak film Deadpool ve Wonder Woman gibi filmleri geride bıraktı. Ancak sonuç bu senenin en iyisi pek sayılmaz. Bir başka MCU filmi olan ve bu sene vizyona gire Guardians of the Galaxy vol 2. 17M$ elde etmişti.Hafta sonunu kaçla kapatacağını hep birlikte göreceğiz.

Ant-Man and the Wasp Kadrosu Genişliyor

Geçtiğimiz haftalarda kadrosuna bir iki ufak ekleme yapan Ant-Man and the Wasp, bu hafta da bir ekleme yaptı. 2000’li yıllardaki Agent of Atlas serisinde de yer alan son dönemde Totally Awesome Hulk serisinde de boy gösteren  Jimmy Woo karakterini The Interview filminde de yer alan Randall Park canlandıracak.

Smallville’nin Lois Lane’i Supergirl’de

Daha önce kadrosuna eski Wonder Woman’ı da katan Supergirl şimdi de eski Lois Lane’i ekledi oyuncu kadrosuna. Smallville’nin Lois Lane’i Erica Durance, daha önce Laura Bernanti tarafından canlandırılan Alura Zor-El’i canlandıracak. Tabii, kendisinin bunun yanında Alura’nın ikiz kardeşi Astra’yı da canlandırması işten bile değil.

Stan Lee Eşini Kaybetti

Çizgi roman efsanesi Stan Lee’nin tam 70 yıllık karısı Joan B. Lee, 93 yaşında vefat etti.Bir çizgi roman efsanesinin arkasındaki bu başarılı kadın 6 Temmuz günü ailesinin yanında vefat etti. Daha önce pek çok Marvel animasyon serisinde seslendirme yapan Joan B. Lee ayrıca Stan Lee’nin Fantastic Four için ilham kaynaklarından biri olmuştu.

Hawkeye Yaralandı

Avengers filmlerinde Hawkeye’ı canlandıran aktör Jeremy Renner film setinde yaralandı. Film için basın konferansında konuşan Jeremy Renner,her iki kolunu da kırdığından bahsetti. Ancak Jeremy Renner bu durumun Avengers: Infinity War’ın çekimlerini ya da başka filmlerini etkilemeyeceğini söyledi.

Nick Fury, Captain Marvel’da Olacak

MCU’nun tanıdık yüzlerinden Nick Fury, Avengers: Age of Ultron’dan sonra geri dönüyor. Samuel L. Jackson’ın canlandırdığı Nick Fury karakteri, Captain America: Winter Soldier’da gözden kaybolmuş sonra tekrar Avengers: Age of Ultron’da kısa süreliğine gözükmüştü. Şimdi ise Captain Marvel filminde yer alacak. Hala gizlilik içerisinde mi duracak filmin ne kadarında yer alacak belli değil ama Nick Fury’i hiç olmazsa bir kez daha seyredebileceğiz.

Hellboy Firmasını Buldu

Geçtiğimiz aylarda, üçüncü filmi duyurulan Hellboy, yeni başrol, yeni yönetmen derken şimdi de yeni firmaya kavuştu. 2018’de çıkıcak filmin dağıtımcısı Lionsgate olacak. İlk iki filmde dağıtımcı rolünü Universal üstlenmişti.

Batman:TAS Ekibi Batman and Harley Quinn İçin Toplandı

Bu ay içerisinde birlikte bir animasyon filmleri de çıkacak olan Harley Quinn ve Batman ikilisi bir de çizgi roman serisine kavuşuyor. Hem de eskilerden tanıdık bir yaratıcı ekiple. Beş sayılık bu dijital seri daha önce Batman: The Animated Series’te birlikte çalışan Ty Templeton ve Rick Burnett ikilisi tarafından yazılıp çizilecek. İlk sayının 2018’de çıkması bekleniyor.

Yorumlar