Pazar Kahvesi #74

Pazar Kahvesi (16-23 Temmuz)

Legion Düşmanını Wonder Woman’de Buldu
Hollywood Reporter’ın SDCC’den çıktığını iddia ettiği haberinde Wonder Woman filminde bir yan karakter olarak tanıdığımız, daha eskilerimizin Lost dizisinden hatırladığı Saïd Taghmaoui, dizinin ikinci sezonuna Amahl Farouk olarak katılacağı söyleniyor. Bizim Shadow King olarak bildiğimiz bu karakter ilk sezonun sonunda Oliver Bird olarak kaçmıştı.

Harley Quinn Günü

23 Eylül’de düzenlenen Batman Günü’nün artık yeni bir sahibi var. 25. yılını kutladığımız karakter artık bu tarihte adına özel bir etkinlik gününe sahip. Batman Günü ne olacak henüz bilgimiz yok ama 23 Eylül çok uzak bir tarih olmadığından detaylara yakın zamanda ulaşabileceğiz.

Superman Geri Dönüyor

Hayır, bu bir Justice League haberi değil. Smallville izleyenlerin tanıdığı Tom Welling, DC televizyonlarına geliyor sadece. Deadline’ın yaptığı habere göre Fox’un Lucifer dizisinde Marcus Pierce adında bir polisi canlandıracak. Kasım ayında çıkacak olan Lucifer’ın ikinci sezonu için bence çoktan hazırız.

Ant-Man & The Wasp İçin Yeni Bir Oyuncu
2018 yılında çıkacak olan film için yavaş yavaş oyuncu haberleri gelmeye başlıyor. Deadline’ın çıkardığı habere göre henüz belli olmayan bir rol için seçilen Walton Goggins, filmin oyuncu ekibi arasına katılmış durumda. FX’in The Shield dizisinden ya da Tomb Raider ve Maze Runner filmlerinden hatırlayabileceğimiz Walton dışında devam eden SDCC’den başka oyuncu haberleri gelmesi de bekleniyor.

2017 Joe Shuster Ödülleri

Superman, Lex Luthor, Jor-El ve Jimmy Olsen gibi karakterlerden tanıdığımız Kanadalı çizer Joe Shuster adına düzenlenen, Kanada’nın yerli yazar ve çizerlerini desteklemek adına düzenlediği ödülün adaylıkları açıklandı. Birçok dalda birbirleriyle yarışacak olan yazarlar, çizerler ve kapak çizerleri için ödül gecesi 30 Temmuz olacak.

Silver & Black’in Konusu Yavaş Yavaş Belli Oldu

Sony’nin yapımcılığını üstlendiği Silver & Black filmi için birkaç bilgi kırıntısı almaya başladık. Spider-Man: Homecoming’den oldukça farklı olacağını iddia ettiği film için açıklamalarda bulunan Gina Prince-Bythewood, Variety ile yaptığı röportajda, “Birbiri ile savaşta olan ama hayatta kalmak için de birbirine ihtiyaç duyan iki yaralı kadının hikayesini anlatmak istiyorum.” dedi.

MCU İçin Bir Secret Wars Beklemeyin

Galaksinin Koruyucuları’nın yazarı ve yönetmeni olan James Gunn’a yöneltildi bu ihtimal. Infinity War’ın ikinci filminden sonra bir “reboot” olacağı söylentisine Twitter’dan yanıt veren Gunn, “Doğru değil. En azından Koruyucular devam edecek.” şeklinde yanıt verdi. 
Zombiler Öksüz Kaldı
Film dünyasının korkulu beyinsizleri zombiler, çizgi roman dünyasında da önemli bir yere sahip olmuştur her zaman. Toe Tags ve Empire of the Dead gibi çizgi romanların yazarı ve sinema dünyasına modern zombilerin yaratıcısı olarak anılan George Romero akciğer kanserinden dolayı hayata gözlerini yumdu.
İki Spider-Man Tek Karede. Olabilir mi?

Olabilir mi bilmiyoruz ancak Tom Holland olmasını istiyor. BBC Radio 1’e konuşan Holland, “Toby’nin Ben Amca’yı oynamasını isterdim. Bence bu oldukça komik olurdu.” En son Baby Boss filmine seslendirmen olarak oynayan Toby için, “Los Angles’da, Baby Driver’ın gösterimi için oradaydık ve önümde duruyordu ancak beni görmedi.” diyerek ufak sitemini de dile getirdi.
Thanos’un Çocukları

Gamora ve Nebula’nın Thanos’un tek çocukları olmadığını biliyorduk ancak film evrenine diğer çocuklarını da getireceğinden habersizdik. Ancak D23’de Thanos’un çocuklarının balmumu yapımı heykelleri gösterime açıldı. Josh Brolin’in de katıldığı etkinlikte Sonsuzluk Eldiveni de sergilenen eşyalar arasında yerini aldı.
Yorumlar