Elodie Yung Defenders’ın Sonu Hakkında Konuştu. Dikkat, Ağır Spoiler İçerir!

Daredevil ve The Defenders’ta Elektra olarak karşımıza çıkan Elodie Yung, Defenders sonrası hakkında kısa da olsa birkaç şey söylemiş. Başlıkta da ciddi bir şekilde haberin spoiler içerdiğini belirttim ama bir daha söyleyeyim, eğer diziyi hala izlemediyseniz/bitirmediyseniz, burayı bence terk edin.

Eh artık diziyi bitirmişler olarak başbaşa kalmışızdır diye düşünüyorum. Bildiğiniz gibi dizinin sonunda hem Matt’in hem de Elektra’nın üstüne kocaman bir bina çökmüştü. Biz Matt’i kanlı canlı şekilde görmüşken, Elektra konusunda pek bir fikrimiz yoktu. Elodie Yung da bu konu hakkında şunları söylemiş. 

Benim anladığım kadarıyla ben hala hayattayım. Bildiğiniz gibi o ilacı bana, beni hayata geri getirmek için vermişlerdi. Yani bana göre öyle ama herhangi bir bilgim yok. Benim de kafam ne olduğu hakkında en az sizinki kadar karışık (gülüyor). Şu an burada seninle konuştuğum gibi hala o binanın altında da olabilirim (yine gülüyor).

Elektra’ya n’oldu, oyuncunun kendisi de bu konu hakkında bilgi sahibi değil. Netflix ve Marvel ortaklığının hızla geliştiği şu günlerde bunu er ya da geç öğreniriz muhtemelen fakat çok erken olmasını da beklemeyelim. Zaten hali hazırda Daredevil’ın 2. sezonunda ve Defenders’ta kendisini bol bol gördük, bir süre diziler farklı konulara ve karakterlere yönlenseler daha iyi olur sanki.

Yorumlar