Gamescom Günceleri: Marvel vs. Capcom 4

Merhaba sevgili Çizgi Kafe müdavimleri! Nasılsınız, keyifler yerindedir umarım. Beni sorarsanız eğer herhangi bir sosyal medya hesabımı takip ediyorsanız şu sıralar Almanya Köln’de yapılan Gamescom’da oldugumu görmüş olabilirsiniz, neyse böylesine büyük bir etkinlik varken tabii ki ben de elimdeki fırsatları kaçıramazdım ve durum böyle olunca gördüğüm gibi soluğu Marvel vs Capcom’da aldım. Öncelikle bu tam bir inceleme olmayacak çünkü her ne kadar arkamdaki kalabalığa Türkiye’nin en iyi çizgi roman sitesinden geliyorum dediysem de oyunu oynamak istedikleri icin homurdandılar o yüzden size izlenimlerimi anlatacağım.

Öncelikle oyunun grafikleri fazlasıyla hoşuma gitti, karakter çeşitliliği fena değil ancak Marvel kanadında son dönem popüler olan karakterlere baya ağırlık vermişler. Yani Dr. Strange’i anlarım da Dormammu neden var? Neysem çok takılmadan devam edelim!


Video da görüldüğü üzere oynayan kişi ben değilim çünkü ben oynarken benim için çekim yapacak biri olmadığından dolayı ben de başkalarından rica ettim. 
Oyuna gelen sonsuzluk taşları mekaniği ilginç olmuş, yapılan tercihe göre kesinlikle oyun değiştiren bir özellik. Karakterler biraz hantal gibi geldi bana, hareketleri karşılarken yaparken bi yavaşlık var sanki ancak bunların dışında grafik olarak ve genele bakıldığında eğlence olarak kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun.
Video sırasında oyundan çektiğim görüntüler(Ne yazık ki bazıları pek net çıkmamış):

Yorumlar