Pazar Kahvesi #76

Pazar Kahvesi (7-13 Ağustos)

Death of Stalin’den İlk Fragman

Fabian Nury ve  Thierry Robin’in elinden çıkma Titan Comics’in grafik romanından uyarlama filmin ilk fragmanı yayınlandı. 20 Ekimde vizyona girecek filmin oyuncu kadrosunda Steve Buscemi, Rupert Friend ve Jason Isaacs gibi isimler var.

Krondon, Black Lighting’de Yer Alacak

Müzisyen, Marvin “Krodon” Jones III, CW’nin yeni dizisi Black Lighting’de bir süper kötüyü canlandıracak. Canlandıracağı karakter Tobias Whale. Tobias Whale, Black Lighting için sıradan bir düşman değil. Black Lighting’in en azılı ve eski düşmanlarından. Dizideki rolü de muhtemelen büyük olacak.

Hellboy Filminde İsim Değişikliği

Daha önce isminin Hellbo:Rise of the Blood Queen olacağı belirtilen filmin isminde bir deişiklik yapıldı. Filmin adı artık direkt olarak Hellboy olacak. Rise of the Blood Queen kısmının çıkarılış nedeni henüz net değil.

Hellboy’dan Sonra B.R.P.D. Filmi De Geliyor

Onay bizzat Mignola’dan geldi. Mike Mignola bir B.R.P.D. filminin kesin olarak çıkacağını ama hangi ekip üyelerinin filmde bulunacağını söyleyemediğini belirtti. Mignola ayrıca şuan ki önceliklerinin Hellboy filmi olduğunu, bu filmlere Del Toro’nun filmleri kadar dahil olmadığını ama yönetmenin biraz daha kendi istediği bakış açısına sahip olduğunu belirtti.

Riz Ahmed Venom Kadrosunda

Tom Hardy’nin başrol oynadığı ve Ruben Fleischer’ın yönettiği Venom filmine bir başka aktör daha katıldı. Rogue One: A Star Wars Story’de de boy gösteren Riz Ahmed’in rolü henüz belirtilmese de popüler bir Marvel karakterini canlandıracağı söylendi. Carnage’in de filmde bulunacak olması Riz Ahmed’in Carnage’i oynayabileceğini gösterse de henüz kesin bir şey yok.

B.R.P.D. Sonlanıyor

Mike Mignola yeni bir B.R.P.D. mini serisi çıkardı. Serinin adı B.R.P.D. :The Devil You Know. Ancak bu serinin ilginç bir özelliği var. Bu seride yaşanan olaylar departmanın sonunu getirecek. Mignola bu fikrin bir kaç yıldır kafasında olduğunu ve artık kağıda dökmek istediğini belirtti.

Hazard, Flash 4.Sezonunda

Bir başka süper kötü The Gambler’ın torunu olan Hazard, çizgi romanlarda Injustice Society’de de bulundu. Flash çizgi romanlarında da Flash’ın düşmanı olarak birden fazla kez görülen Hazard şimdi de dizide Flash’ın karşısında boy gösterecek. Dizide Hazard karakterini, Sugar Lyn Beard oynayacak.

Milla Jovovic Hellboy’a Katıldı

Bu hafta adını bize sıkça tekrarlatan Hellboy filminin kadrosuna önemli bir yıldız katıldı. Resident Evil filmleriyle tanıdığımız Mila Jovovic filmin kötüsü olan hatta bir ara filmin isminde de geçen Blood Queen Nimue’yi oynayacak. Filmin çekimlerine yakında başlanması ve 2018’de de vizyona girmesi bekleniyor.

Cowboy Ninja Viking Geliyor

Image Comics’in 2009 yılında piyasaya sürdüğü 10 sayılık Cowboy Ninja Viking serisi film olma yolunda. Film’in başrolünden yayın tarihine kadar her şey belli. Guardians of the Galaxy’de Peter Quill’i oynayan Chris Pratt bu filmde de baştolü oynayacak. Film bir ninjanın, kovboyun ve vikingin yeteneklerine sahip bir suikastçinin etrafında şekilleniyor. Filmin yapımcı stüdyosu Universal Pictures filmin çıkış tarihini 28 Hazira 2019 olarak belirledi.

Cable’dan İlk Görsel

Deadpool 2’de boy gösterecek olan Cable karakterinden ilk görseller geldi. Aktör Josh Brolin’in kamera karşısına geçip Cable kostümüyle çekildiği fotoğraflar ilk kez yayınlandı. Gelin hep birlikte Brolin’in Cable’ına birlikte bakalım.

 

Legends of Tomorrow’a Julius Cesar

Daha önce de dizide pek çok tarihi kişiliğe yer veren Legends of Tomorrow 3.sezonuyla birlikte, Julius Cesar’a da dizisinde bir bölümlüğüne yer vermek istiyor. Daha önce Spartacus:War of Damned’da boy gösteren aktör Simon Merells, dizide Julius Cesar’ı oynaması için seçildi. Simon Merells, Spartacus’teyken de Julius Cesar’ı oynamıştı. Role çok da yabancı sayılmaz bu konuda.

Yorumlar