Türkçe Netflix Dizisinden Yeni Detaylar. Başrol Çağatay Ulusoy’a Emanet

Bundan birkaç ay önce Netflix’in artık Türkiye’de de işleri büyütüp yerli bir dizi çekeceğini öğrenmiştik. Hatta o zaman da Çağatay Ulusoy’un başrolde olacağı iddiaları vardı ve bunları sizlerle dergimiz Kanunsuz’da paylaşmıştık. Gerçekten de öyle oldu, 2018’de tüm dünyada aynı anda yayınlanacak dizide süper güçleri olan kahramanı Çağatay Ulusoy canlandıracak. Kendisi sosyal medya hesaplarından bunu hayranlarıyla paylaştı.

Ayrıca dizinin senaristleri de netleşmiş durumda ve Netflix orada da doğru tercihler yapmış gibi görünüyor. Behzat Ç. ile çok başarılı olan ve son olarak 46: Yok Olan dizisini de yazan Ercan Mehmet Erdem ve Ezel, Suskunlar gibi Türkiye’de çok benzerine rastlanmayan projelerin senaristliğini yapan Pınar Bulut bu dizide beraber çalışacaklar. Bireysel olarak iyi oldukları gibi beraber de olumlu işler yaparlarsa beraberlikleri dizinin kalitesini ciddi anlamda arttıracaktır diye düşünüyoruz.

Dizinin Osmanlı zamanında geçecek bir süper kahraman dizisi olacağını sizlerle yukarıda bağlantısı olan haberde paylaşmıştık, genel irtibatlarıyla konuyu öğrenmek için oraya bakabilirsiniz. Yeni gelişmeler oldukça da biz tabii ki sizlere aktarmaya devam edicez. Sağlıcakla kalın!

Yorumlar