Agents of SHIELD’ın iptali Disney tarafından engellendi!

Marvel’ın amiral dizisi Agents of SHIELD bugüne kez çokça düşük reytinglerden dolayı iptal edilme ihtimaliyle gündeme geldi. Ancak Marvel Television hiçbir zaman evrende kayda değer boşlukları dolduran dizisini reytingleri göz önünde bulundurarak değerlendirmedi. Dizinin, evren için önemi ağır bastı.

Zaten Ghost Rider gibi bir karakteri de Agents of SHIELD üzerinden MCU’ya dahil etmeleri bu dizinin kendileri için önemini gösteriyor. SHIELD ve düşük reytingler, sezonlardır herkesin farkında olduğu bir problem. Variety sayesinde öğrendik ki dizinin yayınlandığı kanal ABC de bu durumdan memnun değil, hatta beşinci sezon öncesi kanal tarafından dizinin iptali için konuşmalar olmuş, Disney bunun önüne geçmiş.
ABC, Agents of SHIELD’ı kısmen yük olarak kabul ediyor, bunun üzerine bir de Inhumans eklendi. Çünkü Inhumans net şekilde her cephede hayal kırıklığı yarattı. Çok büyük ihtimalle eğer Disney yine olaya müdahale etmezse dizinin iptali gelecek. Bunlara rağmen Agents of SHIELD güvende diyebiliriz.
Yorumlar