Fantastic Four filmleri için aranan kan bulundu

Hayal kırıklığı. Net, temiz, sağlam hayal kırıklığı. Sanırım bu iki kelime FOX’un Fantastic Four ile yapmaya çalıştıklarını bir F4 sever ve sinema sever olarak özetlemeye yeter.

Ancak ister inanın ister inanmayın birbirinden kötü 3 filmden sonra Fantastic Four, aradığı kanı nihayet bulmuş olabilir. Hem de tanıdık bir yerden, en iyi X-Men filmlerinden biri olan X-Men: First Class’ın yönetmeni Matthew Vaughn’dan!

Yönetmen Vaughn’un adını son zamanlarda sıklıkla duyuyoruz zaten. Hem Kingsman 2 için katıldığı tanıtımlarda, hem de Man of Steel 2 için adaylar arasında oluşu onu gündemde tutmayı başarıyor. First Class ile başardı, Kick-Ass ile başardı, Kingsman ile de başardı, ve muhtemelen Kingsman 2 ile de iyi iş çıkaracak, o yüzden Man of Steel 2 veya Fantastic Four filmine Matthew Vaughn’u istememek için ortada hiçbir sebep yok.

Yaptığı röportajda açıkça yeni film için bir şans istediğini belli ediyor. Şunu söyleyeyim artık Fantastic Four için umudum var. Matthew Vaughn bence bunu cidden başarıp yıllardır istediğimiz F4’ü X-Men evrenine yedirebilir, sonraki ortak filmlerin yolunu yapabilir.

Yorumlar