Pazar Kahvesi #79

Pazar Kahvesi (28 Ağustos – 3 Eylül)

Crow Tekrar Yürürlükte

Bir başka çizgi roman uyarlaması The Crow daha önce dört kez beyaz perdeye aktarılmıştı. Bu dört filmden en çok öne çıkanı Brandon Lee’nin hayatına mal olan ilk film olsa da diğer üç film de kötü yorumlar almamıştı. Geçtiğimiz aylarda The Crow.Reborn filmi için çalışmalar yürütülüyordu ancak stüdyo yani Sony, projeyi iptal etme kararı almıştı. Şimdi ise projeyi tekrar hayata geçirmek için çalışmalara başladı. Sony filmi iptal etmeden önce filmde Jason Momoa’nın oynaması ve Corin Hardy’nin yönetmesi bekleniyordu. Bu plan değişti mi henüz bilmiyoruz.

DiCaprio Joker Olabilir

Warner Bros. geçtiğimiz aylarda DC’nin genişletilmiş evreninden ayrı bir Joker filmi çıkaracağını duyurmuştu. Film, evrende ayrı geçeceği için de filmde Joker karakterini başka bir aktörün canlandıracağı söyleniyordu. İşte eğer o söylenti yerini bulursa genişletilmiş evrendeki Oscar ödüllü Jared Leto yerine filmde Joker’i bir başka Oscar ödüllü oyuncu Leonardo DiCaprio canlandıracak.

Titans, Nightwing’ini Buldu

Titans’ın da oyuncu kadrosu yavaştan netleşmeye başlıyor. Teagan Croft’un Raven’ı, Anna Diop’un Starfire’ı canlandıracağı duyurulduktan sonra şimdi de ekibin lideri Nightwing’i canlandıracak aktör bulundu. Karayip Korsanları’nın son filminde yer alan Brenton Thwaites dizinin ana karakteri Dick Grayson’ı canlandıracak. Dizinin 2018 yılında çıkması bekleniyor.

Damian Darhk’ın Kızı Geliyor

Arrow’un dördüncü sezonunun ana düşmanı olan Damian Darkh’ın kızı Eleanor Darkh, CW evrenine katılmak üzere. Eleanor, babası gibi Arrow’da değil, Legends of Tomorrow’da boy gösterecek. Üçüncü sezonun beşinci bölümünde yer alacak karakteri True Blood’dan Courtney Ford canlandıracak. Courtney Ford, aynı zamanda gerçek hayatta dizide Atom’u canlandıran Brandon Routh’un eşi.

Kingsman’in Beklentisi Belirlendi

Bir başka çizgi roman uyarlaması olan Kingsman:The Golden Circle’ın tahmini hafta sonu açılış rakamları yayınlandı. 20th Century Fox’un yayınladığı rakamlara göre Kingsman:The Golden Circle’ın vizyona girdiği hafta sonunda  40 ile 45 milyon dolar arası bir hasılat elde etmesi bekleniyor. 2015 yılında vizyona giren serinin ilk filmi Kingsman:Secret Service ilk hafta sonunda 36.2 milyon dolarlık hasılat elde etmişti. Kingsman’ın Fox’un beklentilerini karşılayıp karşılayamayacağını öğrenmek için 22 Eylül’ü beklemek zorundayız.

Supergirl Artık Overgirl

CW’nin Supergirl’ünü canlandıran Melissa Benoist bir başka çizgi roman uyarlamasında daha yer alacak. Tıpkı Supergirl gibi,  CW’de yayınlanacak DC’nin Freedom Fighter:The Ray animasyonunda seslendirmen olarak görev alacak Benoist’in, Overgirl’ü canlandıracağı biliniyor. Nazilerin ikinci dünya savaşını kazandığı gerçeklikte geçecek bu animasyonda Green Arrow ve Flash’ın da nazi versiyonlarının olabileceği hatta onları Stephen Amell ile Grant Gustin’in canlandıracağı da konuşulanlar arasında.

Legends of Tomorrow Üçüncü Sezon Fragmanı

CW’nin DC dizilerinden biri olan Legends of Tomorrow üçüncü sezon fragmanıyla birlikte görücüye çıktı. Dinozorlar, sirk sanatçıları ve hatta Julius Cesar’ın bile yer aldığı fragman ile baş başa bırakalım sizleri.

Hellboy Kadrosuna Bir İsim Daha

Her hafta yeni aktör ve aktrislerin katılmasıyla genişleyen Hellboy oyuncu kadrosu, bu hafta da kadrosuna bir isim katmayı ihmal etmedi. Netflix’in Hemlock Grove dizisinde de yer alan Penelope Mitchell, Hellboy’da Ganedia’yı canlandıracak. Ganedia, filmin ana kötüsü olan Blood Queen’e karşı olan yaşlı bir büyücü olduğu bilinenler arasında.

Spider-Man Senaristleri Devam Filminde Var

Spider-Man:Homecoming’in vizyona girmesinin üstünden 2 ay geçtikten sonra, Marvel, ikinci film için çalışmalar başladı. Zaten ikinci filmin çıkacağını ilk film vizyona girmeden duyuran Marvel, ikinci filmin senaryosu için zaten halihazırda ilk filmin senaryosunu yazan Chris McKenna ve Erik Sommers ile anlaştı. McKenna ve Sommers ikilisi aynı zamanda vizyona girecek Ant-Man& The Wasp’ın da senaryosunu yazmak için tutulmuştu. Marvel’ın ikinci film için yine ilk filmin yönetmeni Jon Watt ile anlaşacağı konuşuluyor. Ancak henüz ortada Watt’a giden bir teklif yok.

Suicide Squad 2, Will Smith Yüzünden Ertelendi

Geçtiğimiz sene çıkan Suicide Squad’ın devam filmini çıkarmaya karar veren WB, geçtiğimiz sene filmin çekimlerinin 2017 içerisinde başlayacağını söylemişti. Ancak Will Smith’in yoğun programı WB’nin planlarını altüst etti. Will Smith’in yer aldığı projelerden dolayı film en erken 2018’in sonbaharında çekilmeye başlanabilir ve muhtemelende 2019’dan önce çıkmayacak.

Justice League Dark Yine Yeniden

İlk olarak 2012 yılında Guillerme Del Toro’nun yöneteceği bir film olacağı söylenen Justice League Dark bir kaç yıl içerisinde pek çok kez gündeme gelmesine karşın iptal edilmişti ve proje rafa kaldırılmıştı. Daha sonrasında animasyon filmi çıkacağı duyurulan Justice League Dark’ın vizyona girmesine yakın, animasyona ek olarak filmin de tekrar yapım aşamasında olduğu duyurulmuştu. Projenin başına Doug Liman getirilmişti ancak Liman,tıpkı Gambit’te olduğu gibi bu projeyi de terk etmişti. Bunun üstüne filme yeni yönetmen arayan WB, IT filminin yönetmeni Andy Muschietti ile anlaşmaya varmıştı. Şu anda filmin başında hala Muschietti var ancak Muschietti IT filmine yöneldiği için proje bir süreliğine durdurulmuş durumda.  Ancak filmin cephesinde de gelişmeler olmuyor değil. Housebound’un senaristi ve yönetmeni Gerard Johnstone, Justice League Dark’ın senaryosunu yazmak için WB tarafından işe alındı.

Punisher’a Oscar Adayı Aktris

2003 yılında House of Sand and Fog filmiyle Oscar’a aday olan Shoreh Aghdashloo, dizde Farah Madani karakterini oynayacak. Farah Madani karekteri, Amber Rose Revah’ın canlandıracağı Dinah Madani’nin annesi olacak.

Happy!’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Grant Morrison ve Darick Robertson’un elinden çıkan Happy!, geçtiğimiz aylarda duyurduğumuz gibi diziye uyarlanacak. SyFy kanalında yayınlanacak bu uyarlamada tetikçilik yapan eski bir polis olan Nick Sax, aldığı bir darbe sonucu sadece kendisinin görebildiği küçük mavi bir at görmeye başlar. Dizide ana karakter Nick Sax’ı Christopher Meloni canlandırırken, Happy!’i yani uçan küçük mavi atı Patton Oswalt seslendirecek.

Yorumlar