Pazar Kahvesi #82

Pazar Kahvesi (18-24 Eylül)

Geoff Johns, Doomsday Clock’ı Tanıttı

DC’nin şu sıralar sinematik evreninden de sorumlu olan Geoff Johns, kendisinin yazacağı DC’nin sıradaki büyük hikaye örgüsü hakkında konuştu. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Kill The Minotaur Film Oluyor

Bir başka çizgi roman daha, beyaz perdeye uyarlanması için telif alındı. Image Comics’in, Skybound alt firmasından çıkan Kill the Minotaur’un yazarları Christian Cantamessa ve Chris Pantesso, çizerleri ise Jean-Francoise Beaulie ve Lukas Ketner. Yunan miyolojisindeki, Theseus ve Minotor’un  hikayesini anlatan bu çizgi filmin haklarını Universal satın aldı.

Joker Filminin Senaryosu Bitmek Üzere

Görünüşe göre WB, Joker’in köken hikayesini anlatmak için sabırsızlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda duyurdukları DCEU dahilinde olacak olan bu Joker filminin senaryosu son aldığımız bilgilere göre, tamamlanmak üzere. Varierty’nin yazarlarından Justin Kroll, filmin senaryosunu yazan Todd Phillips ve Scott Silver’ın senaryoyu önümüzdeki haftaya bitirmiş olacağını söyledi. Kroll ayrıca filmin 2018’de çekimlerine başlanacağını da belirtti.

Watchmen Onaydan Geçti

Yine geçtiğimiz haftalarda duyurduğumuz, HBO’nun çıkaracağı Watchmen dizisinde büyük gelişmeler var. HBO, dizinin yapımcılığını üstlenecek olan The Leftover’ın da yapımcısı Damon Lindelof’tan dizinin ilk sezonu için senaryo siparişi verdi. Lindelof bu senaryoyu yazması için hangi yazarları tutacak henüz bilinmiyor.

Punisher’a Fragman Geldi

Daredevil’in 2.sezonunda boy gösterdikten sonra, kendi dizisini heyecanla beklememize sebep olan Punisher’a kavuşmamıza çok az kaldı. Bu yılın sonlarında çıkacak dizinin kesin çıkış tarihi belli olmasa da en azından Netflix, bir fragman daha yayınladı.

Happy!’nin Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz haftalarda yine bol bol kendisinden bahsettiğimiz Happy!’yi ilk izleyebileceğimiz tarih belli oldu. SyFy’nin çizgi romandan uyarlama bu yeni dizisinin ilk bölümü 6 Aralık Amerikan saatiyle 22:00’da izleyicisi ile buluşacak.

Avengers’ta Bir Wolverine Düşmanı

Avengers:Infinity War kadrosuna daha önce The Wolverine filminde Wolverine ile çarpışan Hiroyuki Sanada, şimdi de MCU’da boy gösterecek. The Wolverine’da Shingen Yoshida karakterini oynayan Sanada’nın bu filmdeki rolü ise henüz bilinmiyor. Ancak kendisinin Thanos’un Kara Nizam üyelerinden birini oynaması kuvvetle muhtemel.

Yorumlar