Thanos Avengers’a Katılıyor

Bazı şaşırtıcı durumlar hayatta insana gerçekten hoş gelebiliyor, eğlendirebiliyor, keyif verebiliyor. Captain America’nın başımıza Hydra ajanı kesilip Avengers’ı darmadağın etmesi böyle bir olaydı. Fakat Marvel bu tarz olayları her zamanki gibi pek tadında bırakmıyor. O tuttu ya, illa benzerini yapacaklar. Buna benzer olarak da bu sefer bir süper kötüyü Avengers’a dahil etme gibi bir yol izlemeye karar vermişler.

Bu olay yine Secret Empire’daki olayların değişimiyle meydana gelecek, gerçeklik bükülecek ve Thanos, Spider-Man ve Thor gibi karakterlerle beraber dünyayı savunacak.

Tabii ki bu durumda evrenin dengesini bozmaya yetecektir. Avengers’ın zorlandığı her konu Thanos’la kolay hale gelecek, yukarıda Spidey’nin de dediği gibi, Avengers’ın yapamayacağı hiçbir şey kalmayacak.

Bu durum ne kadar sürer bilmiyoruz fakat muhtemelen Thanos’un özüne dönüşü işlenecektir hikayede, ben güzel işlendiği taktirde güzel bir hikaye olabileceğini düşünüyorum. Zaten Secret Empire’la beraber olaylara ön yargıyla bakılmaması gerektiğini kavramak gerektiğini düşünüyorum, belli bir beklenti olmadan hikayeye başlayıp keyif almaya bakmak önemli.

Yorumlar