Bu Beşliden Biri Guardians of the Galaxy Ekibine Katılacak!

'All New Guardians of the Galaxy 12 cover ile ilgili görsel sonucu

Jordan D.White’ın yaptığı açıklamalara göre ‘All New Guardians of the Galaxy’ serisinin 12. sayısının kapağında gördüğümüz 5 karakterden biri, ekibin yeni üyesi olacak.

İlgili resim
‘E, ama burada 4 karakter var, siz 5 demiştiniz?’ dediğinizi duyar gibiyim. Haklısınız, kapağa ilk bakıldığında göze çarpan 4 karakter var. Bunlar Deadpool, Cable, Doctor Strange ve Man-Thing. Ancak dikkatli bakarsanız Man-Thing’ın omzundaki Ant-Man’i fark edeceğinize eminim. Editör Jordan D.White’ın yaptığı açıklama ise şu yönde: 

“Guardians ekibine bir Avenger katılacağı için oldukça heyecanlıyız. Yoksa, Nova Corps mu? Ya da ikisi de mi? Oh, göreceksiniz. Şunu bilin ki, 12. sayının kapağından da anlaşıldığı gibi büyük bir rekabet söz konusu!”

Bu beşli arasında en büyük adayın Ant-Man olduğu söyleniyor. Bunun sebebi ise serinin Legacy sayılarından birinin kapağı…

all new guardians of the galaxy #146 ile ilgili görsel sonucu

Kapakta bütün ekibi Nova kostümü içinde görüyoruz. Baby Groot’un yanında Ant-Man’e çok benzeyen bir karakter var. Her ne kadar onun Ant-Man olduğu söylense de, ekibe katılacak karakterin kim olduğu hala merak konusu. Sizce hangi karakter ekibe katılmalı? Nedenleriyle beraber yorumlara yazabilirsiniz. Bana kalırsa Ant-Man’i veya Man-Thing’i ekibin bir parçası olarak görmek gerçekten hoş olurdu.

GÜNCELLEME: Ekibin yeni üyesinin Ant-Man olduğu açıklandı.

Yorumlar