Warner Bros. çözümü Deathstroke solo filmi ile buldu

Ben Affleck’in Justice League setinden Deathstroke videosu paylaşması 29 Ağustos 2016’da yaşandı ve o an anladık ki Joe Manganiello’nun canlandıracağı Deathstroke, o sıralar Ben Affleck’in yazıp yöneteceği Batman solo filminin baş düşmanı olacak. Daha sonra işler değişti, Affleck yönetmenliği bıraktı, Matt Reeves yeni yönetmen olarak belirlendi falan.

Ama sıkıntılı bir durum olarak Matt Reeves senaryoyu baştan yazmaya karar verdi, böylece Deathstroke’un baş düşmanlığı da askıya alındı.

The Wrap’in yaptığı haberle zamanında Justice League Dark’ın yönetmenliği teklif edilen ama teklifi geri çeviren Gareth Evans, kendi isteğiyle Warner Bros.’a Deathstroke solo filmini önerip, fikirlerini aktardığı ve WB’nin fikri çok tuttuğu için solo filmin prodüksiyona başladığı duyuruldu. Ayrıca Joe Manganiello da rolde kalacak.

Normalde Deathstroke’a DCEU’daki ilk bakışımızı Justice League ile yapacaktık ama yönetmen değişikliğinde Joss Whedon’ın hem Deathstroke hem de Lex Luthor sahnelerini kestiği söyleniyor.

Bu haberin internete düşmesinden sonra Joe Manganiello, Twitter hesabından bu fotoğrafı paylaştı.

Yorumlar