Greg Capullo-Scott Snyder İkilisinden Yeni Bir Dergi Geliyor Olabilir

Dark Nights: Metal hala devam etmekte fakat çizer Greg Capullo hayranlarına onu ve Scott Snyder’i hangi dergide çalışırken görmek isteyeceklerini Twitter üzerinden sordu. Capullo açtığı ankette cevap olarak Swamp Thing ve Wonder Woman’a yer verdi ve bunların üstünde çalışmayı yeterince istediği iki dergi olduğunu belirtti.

Ankette Swamp Thing %56 oy aldı ve küçük bir farkla önde bitirdi. Fakat burada şöyle bir durum var, Snyder geçmişte Swamp Thing dergisi yazarlığı yapmıştı, bayağı iyi de yapmıştı. Tekrar yapmak ister mi bu bir merak konusu. Ayrıca geçtiğimiz sene bir etkinlikte Snyder Wonder Woman dergisi yazmak isteyeceğini açık açık söylemişti, bu da önemli bir faktör olacaktır bu konuda.

İkisinin elinden çıkacak her dergiyi alıp okuyacak ciddi bir hayran kitlesi var ve açıkçası ben de güzel bir Wonder Woman dergisini onlardan okumak isterim, umarım bu durum sadece bir anket olarak kalmaz. Sonuçta iki isim de bunun bir parçası olmak isteyeceğini belirtmiş, DC’ye de bence bunu hayata geçirmek düşer.

Yorumlar