Infinity War oldukça duygusal ama bir o kadar da epik

Infinity War’a, kısaca MARVEL EVRENİNİN EN BÜYÜK FİLMİNE 6-7 ay gibi bir süre kaldı ve elimizde set fotoğraflarından başka pek bir şey yok. Fragman ise muhtemelen Aralık sonu ya da Ocak başı gibi yayınlanacak. Bu sırada arada bir Kevin Feige veya filmden oyuncular çıkıp açıklamalar yapmaya devam ediyor. Hani öldürmüyorlar da, süründürüyorlar gibi.
Geçen gün Rhode Island Comic-Con’a katılan Vision aktörü Paul Bettany, filmin fragmanını yönetmen Joe Russo’nun telefonundan izlediğini ve inanılmaz olduğunu, herkesin bayılacağını söyledi. Bettany dışında etkinliğe katılan Sebastian Stan de film hakkında ”Diğer Marvel filmlerinin aksine Infinity War’da bazı şeylerin temellerini atmaya ve izleyiciyi hazırlamaya gerek olmadığı için baştan sona yüksek tempoda ilerliyor ki bu harika.” ifadelerini kullandı.
Collider ile katıldığı röportajda All-Father Kevin Feige, Avengers 3 ve Avengers 4 için şunları söyledi;

Sanırım beni şaşırtan en büyük şey filmlerin ne kadar duygusal oldukları. Daha önce hiç karşılaşmamış iki karakterin birbirleriyle etkileşim kurmasını görmek bence harika. Beni bilirsiniz, ileri bakmayı çok severim. Şu an Thor: Ragnarok röportajı yapıyoruz ama bir yandan Infinity War konuşurken bir yandan da çoktan Black Panther dünyasına girdim bile. Bu filmler hakkında çok özel bir şey var. Kendi çapında dev yıldız olan bütün oyuncular, bu filmde yer aldıkları için minnettarlar ve her gün bu duyguyu kendileriyle birlikte sete de taşıyorlar. Joe ve Anthony’nin aynı anda iki filmle uğraşmasına anlatamayacak kadar hayranım.

Infinity War ve özellikle Avengers 4’ün duygusal olması yıllardır karşımıza çıkan birçok oyuncunun vedasını içereceğinden çok normal. Avengers 4’ün tam ismi Infinity War için spoiler olacağından daha açıklanmadı. Bence bu yazıda okuduğunuz en önemli detay Sebastian Stan’in dediği gibi ”Filmlerin temel hazırlamaya ihtiyacı yok.” 10 yıldır bu filmler hazırlanıyor zaten. Doğrudan olaya atlıyoruz. Fragman için takipte kalın.

Yorumlar