World War Hulk II Geliyor!

 2007 yılının en önemli çizgi romanlarından biri olan World War Hulk’ı okumadıysanız kesinlikle okumanızı öneririm, okuyabileceğiniz en güzel Hulk çizgi romanlarından biridir. Ve şimdiyse ona bir devam hikayesi geliyor. Greg Pak ve Carlo Barberi’nin elinden çıkacak bu hikaye gelecek yıl Mart’ta raflardaki yerini alacak. Amadeus Cho’un Sakaar’daki vahşi zamanlarından sonra Hulk olarak dünyaya dönüşünü bu hikayede takip edeceğiz.

Sakaar’ın vahşi dünyasından sağ kurtulmak için, Amadeus Cho içindeki en karanlık dürtülerini ortaya çıkardı. Şimdi dünyaya dönüyor ve bu kez direksiyonda Hulk var. Bu kezse Hulk hiç olmadığı kadar tahmin edilemez ve yenilmez bir hale gelmiş olacak. 

Sakaar ismi size tanıdık geliyor ve çıkaramıyorsanız, Thor Ragnarok’ta olayların geçtiği, Hulk’ın ortaya çıktığı gezegenin ta kendisi. İşte Hulk dünyaya ordan geri dönüş yapacak.

Artık Hulk’ı da içindeki canavarı ortaya çıkarmış olarak okumaksa ayrı bir keyifli olacaktır. Zira Amadeus Cho uzun süredir kendisini dizginlemeye çalışıyordu. Umarız adına yakışır bir seri okuruz.

Yorumlar