Black Widow solo filmi nasıl olmalı?

1- Black Widow: The Red Room

Age of Ultron’da Natasha’nın geçmişinden ilk kez görüntüler izlediğimiz, Natasha Romanoff’un Natasha Romanoff olduğu Red Room! Tabii bu ”Black Widow: The Red Room” filmi tek sıkımlık olmalı, yani devam filmleri olmayacak. Film bize Natasha’nın hikayesini geçmişinden günümüze tek lokmada anlatmalı. Olacaksa da korku/gerilim/aksiyon karışımı olsun, başına da adam gibi bir yönetmen oturtulsun, Widow’u ilah ilan edelim burada.

2- Black Widow & Hawkeye

Hani The Avengers’da Natasha ”Aynı Budapeşte’deymişiz gibi.” deyip Clint de ”Sen ve ben Budapeşte’yi çok farklı hatırlıyoruz.” diye cevap vermişti ya… Budapeşte’de neler olduğunu anlatan bir film olsun. Bu filmde hem Clint ve Natasha ilişkisinin başlangıcını öğreniriz, belki biraz da Nick Fury izleriz hem de Marvel tek taşla iki kuş vurarak herkesi memnun bırakacak one-shot bir film çıkarır ortaya.

3- Black Widow & The Winter Soldier

Captain America: Civil War’da öğrenmiştik ki Natasha ve Bucky bir geçmişe sahip, bazı teorilere göre ise Natasha’nın eğitildiği Red Room’da Winter Soldier tarafından da eğitim almış… Tabii bu Bucky ve Red Room olayı ilk fikirdeki Black Widow: The Red Room’da da işlenebilir. Madem yapılacaksa hayranların isteğinden yapılacak bu filmde, 6 filmlik kontratı bulunan Sebastian Stan’i de izleyelim de filme biraz daha anlam gelsin.

İlla tuttururlarsa Black Widow filmi olacak diye, lütfen karşımıza Civil War’da kayıplara karıştıktan sonra
Black Widow: Natasha’nın Yolu” gibi saçma sapan bir temayla karşımıza çıkmasınlar. Scarlett Johansson’ın güzelim yüzüne yazık.

Yorumlar