David Harbour Hellboy’u Marvel’ın Üstünde Tutuyor

Hellboy filminin yeniden çekimi konusunda hepimiz heyecanlıyız. Özellikle Stranger Things’le birlikte artık oldukça bilinir birisi olan David Harbour’un filmden görselleri gelmeye devam ettikçe, Ron Pearlmanlı Hellboy serisinin de üstüne çıkabileceğini düşünmeye devam ediyoruz. Ayrıca film yaklaştıkça da David Harbour’un film hakkındaki demeçleri de artıyor. Geçtiğimiz günlerde şu şekilde bir demeç vermişti:

Fakat ihtiyar kurt durulmuyor. Collider’a verdiği röportajda eğer teklif etseler Indiana Jones yeniden çekiminde bile ağır aksak bir Indy’i canlandıracağını söyleyen Harbour, Marvel filmlerine ve aslına bakarsanız genel olarak süper kahraman filmlerine bakış açısını da şu şekilde özetledi:

“Ben elimizdeki bu eğlence sinemasının üzerine bir şeyler katmak istiyorum. Bir noktada beni Hellboy’u oynamaya çeken de bu oldu. Macera ve aksiyon dolu süper kahraman filmlerini gerçekten seviyorum ama bana göre Marvel evreni yeterince yetişkin değil. Deadpool ve Logan o yönde ilerlemeye başladılar ve ben de bunu Hellboy ile yapmak istiyorum. Sevdiğim şey bu. Daha yetişkin ve kompleks işler yapmak, fedakarlık yapmak gereken ve işlerin her zaman rayına oturmayacağı projelerde olmak istiyorum.”

Kim bilir belki de birçok diğer ünlü oyuncu da bu temadan dolayı süper kahraman janrına uzak kalmayı tercih ediyor olabilir.

Sizin bu Hellboy uyarlamasından umutlarınız ne durumda?

Yorumlar