Pazar Kahvesi #104

( 26 Şubat –  4 Mart )

Punisher 2.Sezon Kadrosunda Yeni İsimler Var

Floriana Lima, Josh Stewart ve Giorgia Whigham Punisher’ın 2.sezon kadrosuna katıldı.

Lima, gazilere psikolojik tedavilerinde yardımcı olan, akıllı, merhametli bir psikoterapist olarak tanımlanan Krista Dumont’u canlandıracak.

Josh Stewart, sakin dış görünümüne rağmen özünde acımasız bir adam olan John Pilgrim rolünü üstlendi. Şiddet dolu yaşamını geride bırakmasına rağmen, koşullar eski becerilerini kullanmaya zorlayacak ve onu Frank Castle’ın dünyasına getirecek.

Giorgia Whigham ise gizemli bir geçmişe sahip, üçkağıtçı Amy Bendix’i canlandıracak.

*****

Nancy Drew Kendi Çizgi Romanına Kavuşuyor

Yazar Kelly Thompson ve çizer Jenn St-Onge, Dynamite Entertainment için yeni bir Nancy Drew serisine başlıyor. Yeni seride Nancy, 17 yaşından biraz daha büyük ve uzun bir aranın ardından memleketine döndüğünde kendini karmaşık bir gizemin içinde buluyor. Haziran ayında başlayacak serinin kapak resimlerini ise Tula Lotay, Annie Wu ve Marguerite Sauvage çizecek.

Thompson, Drew hakkında şunları söylüyor: “Nancy Drew bağımsız, küstah bir dedektif; ki bu benim en sevdiğim şeylerden biridir. Ama Nancy ile ilgili en sevdiğim şeylerden biri, onun adı söylendiğinde insanların yüzlerinde oluşan ifade. Farklı yaşlardaki bir sürü insanın ve hatta annemin bile (ki kendisi benim süper kahraman projelerimle hiç ilgilenmez ama çok nazik olduğundan ilgileniyormuş gibi yapar!) Nancy ile arasında inanılmaz bir bağ var. Aslında herkes Nancy’yi biraz farklı görüyor. O çok değişik yollarla, çok farklı insanlara bağlanabilen güçlü bir karakter.”

*****

New Mutants Yeniden Çekimlere Gidiyor Olabilir

The Hollywood Reporter’ın haberine göre 20th Century Fox, New Mutants filmine yeni karakterler ekleyebilmek için filmi bu yaz yeniden çekimlere gönderiyor. Yeni karakterler ile ilgili bir bilgi ise henüz verilmedi.

Ocak başında New Mutants’ın vizyon tarihi 13 Nisan 2018’den 22 Şubat 2019’a alınmıştı. Bu 10 aylık erteleme, filmin yeniden çekimlere gideceği dedikodularını da beraberinde getirmişti. Ancak geçtiğimiz haftalarda bir röportajında filmde Wolfsbane’i canlandıran Maisie Williams konuyla ilgili konuştuğunda, bunların söylentiden ibaret olduğunu belirtmişti.

*****

Agents of S.H.I.E.L.D’dan Yeni Sezon Gelmeyebilir

Agents of S.H.I.E.L.D’ın yaratıcıları Jed Whedon ve Maurisa Tanchareon, dizinin sezon finalini hem sezon finali hem de final yerine geçebilecek bir bölüm olarak tasarladıklarını söylediler. Bölüm başına ortalama 2.3 milyon izleyici tarafından izlenen dizi, yayınlandığı kanal olan ABC’nin en düşük reyting alan dizilerinden biri. Zaten ABC, dizinin 5.sezonuna da onay vermek istememişti.

 

*****

Cloak&Dagger’dan Yeni Bir Tanıtım Yayınlandı

7 Haziran’da Freeform’da başlayacak olan Cloak&Dagger’dan, “İki yol. Tek kader.” açıklamalı bir tanıtım yayınlandı. Dizide Dagger’ı Olivia Holt, Cloak’ı Aubrey Joseph canlandıracak.

*****

Captain Marvel Filmine Minn-Erva Geliyor

Gemma Chan, Captain Marvel filminin kadrosuna katıldı. Chan, Kree bir genetikçi ve casus olan Minn-Erva’yı (Doktor Minerva) canlandıracak.

Çizgi romanlarda Minn-Erva Kree soyunun devamını getirmeyi umut ederek, Mar-Vell’i aramak için Dünya’ya gelir. Daha sonra Captain Atlas ile takım kurarak Kree Starforce’a üye olmuş ve Kree / Şhi’ar Savaşı’nda bir hayli sıkıntıya neden olmuştur.

 

Yorumlar