Pazar Kahvesi #110

( 9 – 15 Nisan )

Injection Dizisi İçin Kollar Sıvandı

“Bir zamanlar, beş çılgın insan vardı. Ve onlar 21.Yüzyılı zehirlediler. Moon Knight: From the Dead’in yaratıcılarından, beş çılgın dâhinin bizleri kendilerinden kurtarmaya çalışmasının hikâyesi.”

Image Comics’in Warren Ellis, Declan Shalvey ve Jordie Bellaire tarafından yaratılan çizgi romanı Injection’ın Tv hakları, Universal Cable Productions tarafından alındı. Proje hayata geçerse Injection, UCP’nin Warren Ellis ile ikinci projesi olacak. Ellis ve UCP daha önce El Pantera çizgi romanının uyarlaması için bir araya gelmişlerdi.

*****

Sonunda! Mon-El’i Kostümüyle İzleyeceğiz

Eh, vakti gelmişti artık. Supergirl’ün Mon-El’i nihayet,  çizgi romanlardaki kostümüyle izleyici karşısına çıkacak. CW tarafından yayınlanan görsel hemen aşağıda.

“Diziyi izlemiyorum ama bak şimdi meraklandım.” diyenler, kostümlü Mon-El’i 23 Nisan’da “In Time of Lost Time” bölümünde izleyebilirsiniz.

*****

Thea Gitti Ama Roy Dönüyor

Geçtiğimiz haftalarda Willa Holand’ın kendi isteğiyle Arrow’dan ayrıldığını ve oyuncunun canlandırdığı karakteri Thea Queen’in de dizide Star City’den ayrıldığını yazmıştık. Her zaman yaprak dökümlerini yazacak değiliz. Bu kez bir geri dönüşten söz ediyoruz. Colton Haynes, Roy Harper rolüyle Arrow’a geri dönüyor. Ancak kendisini bol bol izlemek için 7.sezonu beklememiz gerekecek.

*****

Ant-Man and the Wasp’den Aquaman’e

Ant-Man and the Wasp’ın Jimmy Woo’su Randall Park, Aquaman kadrosuna katıldı. Park, Aquaman çizgi romanlarından tanıdığımız Dr.Stephen Shin’i canlandıracak. Dr.Stephen Shin, Aquaman’in babasının arkadaşlarından biri, aynı zamanda bir bilim insanı.

*****

Luke Cage Kadrosunda Yeni Bir İsim Var

Şarkıcı ve oyuncu Antonique Smith, Nandi Tyler isimli yeni bir karakterle Luke Cage’in 2.sezon kadrosuna katıldı. Tyler, Misty’nin  The Defenders’ta kolunu kaybetmesinin ardından Misty’nin görevini devralan bir dedektif olarak karşımıza çıkacak. Ancak, ikili arasındaki tek gerginlik kaynağı bu değil. Görünüşe göre Tyler ve Misty, liseden beri birbirlerini tanıyor ve birbirlerinden hiç hoşlanmıyorlarmış.

 

Yorumlar