Supergirl 4. Sezonunun Baş Kötüsü Superman Sayfalarından Olabilir

Action Comics #775 diyerek ipucunu verelim.

Supergirl’ün 3. sezonu henüz bitmedi ancak sezon bittikten sonra sıradaki sezonun çekimleri için çok fazla zaman kalmadığı için genelde sıradaki sezonun önemli karakterlerinin oyuncu seçimleri erkenden yapılıyor. Daha önce bir dünya içeriden bilgiyi bize sızdırmayı başaran The Hashtag Show, şimdi de 4. sezonun baş kötüsünün arandığı cast ilanını eline almış. İlan şu şekilde:

“Herhangi bir etnik kökene sahip, 20-30lu yaşlarında, İngiliz bir oyuncu Chester Green rolü için aranmakta. Chester Green, silahlı kavgaya bıçak getirip yine de galip gelebilen birisi. Karanlık bir geçmişinin yanı sıra omuzlarında da ağır bir yük var. Görevlerinde, çekiciliği o kadar ön plana çıkıyor ki bu da her zaman ondan yana işe yarıyor.”

Chester Green kim demiş olabilirsiniz. DC dizilerine oyuncu seçimleri yapılırken cast ilanlarında, karakterlerin kimliklerini gizlemek için sahte isimler kullanılıyor genellikle. Bu sefer de durumun böyle olduğu düşünülüyor ve bahsi geçen karakterin Manchester Black olduğundan emin birçok kişi.

‘Peki, Manchester Black kim o zaman’ diyebilirsiniz. Kendisi karşımıza Action Comics #775 sayısında, What is so funny about truth, justice and the American way? isimli enfes öyküde çıkmıştı. Bu sayının incelemesini şurada yapmıştık. Bu hikaye aynı zamanda Superman vs. The Elite isimli animasyon filmine de uyarlanmıştı. Manchester Black de işte bu hikayede bahsi geçen The Elite örgütünün lideridir. Bir dünya özel gücünün yanı sıra, kötülere karşı daha sert bir tavır takınılmasını savunan bir arkadaştı.

Hala gerçekten de sezon kötüsü olup olmayacağını bilmiyoruz ancak bu kadar erken rol çağrılarının da genellikle büyük karakterler için yapıldığını biliyoruz. Yani 4. sezonun ana hikayesi The Elite öyküsü olabilir ve Supergirl de sezonun belli aralıklarıyla ekibin diğer üyeleriyle de karşılaşabilir. Göreceğiz.

Sorulması gereken soru ise, hala Supergirl izliyor musunuz? Gidişattan memnun musunuz?

Yorumlar