Russolara göre Avengers 4 şu ana kadar ki en iyi Marvel filmleri

Winter Soldier'ı da siz yönettiniz ama karar sizin tabii

Siz de bu seneki San Diego Comic-Con’da bir eksiklik hissettiniz mi? Warner Bros. dün akşamki panelinde Shazam! ve Aquaman fragmanlarıyla coştursa da benim gözlerim istemsiz Kevin Feige’yi aradı. Yine de Marvel Studios’un bu seneyi pas geçmesi doğru karar gibi. Gerçi Lord Feige öyle diyorsa bize laf düşmez. En yakın MCU filmine sekiz ay var, yani fragman için erken. Sonraki film olan Avengers 4’e on ay var, filminin adını 2019’un başlarında öğreneceğimizi zaten söylemişlerdi. O yüzden elde gösterecek bir şey olmadığından vasat bir panel yapmaktansa hiç yapmamak mantıklı.

Ama bu taktik Marvel’ı konuşmamıza engel değil. Aquaman fragmanını beklediğimiz sıralarda dün Russo biraderler bir açıklamada bulundu, ve benim dibim hala yerde.

Avengers 4’ten oldukça gurur duyuyoruz, sanırım şu ana kadarki en iyi Marvel filmimiz olabilir. Her filmde kendimizi daha da geliştirdiğimizi düşünüyorum, gerek karakterlerle, gerek oyuncularla bu hissi yaşamak biz hikaye anlatıcıları için mutluluk ve heyecan verici.

En iyi filmleri. Sol ellerinde bence tartışmasız en iyi MCU filmi Winter Soldier, sağ ellerinde de kırılmadık hasılat rekoru bırakmayan Infinity War olan birileri için bu acayip iddialı bir laf. Avengers 4, MCU’nun 22 filmlik hikayesinin finali olacak. Son filmi değil ama yanlış anlaşılmasın. Kevin Feige’ye göre sonuçlarıyla çok tatmin edici bir final bizi bekliyor. Fragmanı istemek haddimiz değil ama, biz de merakla filmin adını bekliyoruz.

Yorumlar