Pazar Kahvesi #129

Pazar Kahvesi (22-28 Ekim)

Avengers 4’te Young Avengers İzleri

Geçtiğimiz Nisan ayında Marvel, Avengers 4’ün kadrosuna ergen bir Cassie Lang ekledi. Ant-Man filmlerinde çocukluğunu gördüğümüz Cassie’yi  Emma Fuhrmann’ın oynamasına karar verildi Avengers 4’te. Bu haber tek başına yayınlanınca akıllara ilk gelen bunun tamamiyle Ant-Man ile alakalı bir olay olduğuydu. Ancak bu hafta Marvel, Avengers 4 için bir aktris daha kadrosuna kattı. 13 Reason Why’dan tanıdığımız  Katherine Langford henüz açıklanmayan bir rolde oynayacak. Bu konuda şu an tahminler Kate Bishop üstüne. Ve eğer Cassie Lang ve Kate Bishop eklenirse bir Young Avengers da pek uzak değil demektir.

Madame Xanadu, Swamp Thing’te

DC’nin kendi Stream kanalı üstünden yayınlayacağı Swamp Thing’te DC çizgi romanlarından tanıdığım başka bir isim daha katıldı. Madame Xanadu. Geleceği tahmin ve üst düzey büyü gücü olan kör bir kadın olan Madame Xanadu’yu, Walking Dead’ten de tanıdığımız Jeryl Prescott oynayacak.

West Coast Avengers Jimmy Kimmel’da

West Coast Avengers ekibi dördüncü sayısında Jimmy Kimmel Live’a konuk olucak. Jimmy Kimmel aynı zamanda varyant kapakta da yerini alacak. İşin güzel tarafı daha önce benzer bir olay Avengers #239’da da yaşanmıştı. O sayının kapağında David Letterman vardı ve tabii Avengers ekibi On Late Night with David Letterman’e konuk oluyordu.

Joker Sesini Buldu

Bildiğiniz gibi DC şu sıralar bir Harley Quinn animasyon serisiyle uğraşıyor. Daha önce rolleri belli olmayan dört erkek aktör olduğunu söylemiştik. Ben de bu dört aktörden üçünün Clayface, Batman ve Joker’i canlandıracağını tahmin etmiştim. Ancak o tahmin pek tutmadı. O dört aktörden biri olan Diedrich Bader Batman’i seslendirecek. Diğer aktörlerin rolü ise henüz kesin değil. Ancak Batman’i seslendirecek Bader’e göre Joker’i diğer üç isimden biri seslendirmeyecek. Onun yerine Joker’i Alan Tudyk seslendirecek. Bader, Tudyk’in çok iyi bir Joker olduğunu iddia etti.

Joker Filmine Alfred ve Bruce Wayne

Joaquin Phoenix’un başrolünü oynadığı Joker filmi tamamen Joker odaklı bir suç filmi olacak olsa da geri planda da olsa genç bir Bruce Wayne ile Alfred’i filmde görecekmişiz. Dante Pereira-Olson, işte bu filmde çocuk yaştaki Bruce Wayne’i oynayacak. Douglas Hodge ise Alfred’i canlandıracak. İlginç bir detay olarak Bruce Wayne’in küçüklüğünü oynayacak Pereira-Olson, başka bir filmde Joaquin Phoenix’un oynadığı bir karakterin çocukluğunu da canlandırmıştı.

Reign of the Supermen Fragmanla Geldi

Bu yaz çıkan Death of Superman animasyonunun, devamı niteliğinde olan Reign of Supermen bir fragman ve çıkış tarihiyle geldi bize. Film 15 Ocak’ta çıkıcak ve 75 dakikalık bir animasyon olucak. 75 dakikaya çizgi romanlardaki tüm olay örgüsünü sığdırabilirler mi biraz şaibeli. Onu da izleyince göreceğiz sanırsam.

Mouse Guard Ocak’ta Çekilmeye Başlanacak

David Petersen’in çizgi romanından uyarlama Mouse Guard filmini daha önce duyurmuştuk. Şimdi ise film ile ilgili her şey hazır ve artık film prodüksiyon aşaması için hazır. 20th Century Fox’un bu film için ayırdığı bütçe ise tam 150 Milyon$. Film Disney’in The Jungle Book’una benze bir tarzda çekilecek. Filmi Maze Runner’ın yönetmeni Wes Ball yönetecek ve senaryoyu Dante Harper ve Gary Whitta yazacak. Filmin prodüksiyonu Ocak’ta başlayacak.

 

Yorumlar