Venom basın yorumları pek bir kötü

Film duyurulduğundan, Tom Hardy açıklandığından, çekimler başladığından, fragman yayınlandığından ve bu Cuma film çıkana kadar olan süreçte “Sony hangi cesaretle Spider-Man’siz Spider-Man evreni kuruyor?” sorumun cevabını bulamadım. Spidey’nin olmadığı bir evrende Venom bize neler vaat edecek buna az çok hakimim, ama bunları uygulayabilecek mi emin değilim.

Ben bunları düşünürken, WB’de Batman belirsizliği devam ederken, Marvel inatla Avengers 4’ün adını açıklamazken Venom kapıya dayandı. Film ülkemizde bu Cuma, +13 olarak vizyona giriyor. Basın gösteriminin ambargosu da kalktı, gelen yorumlarla seyirci az çok ne izleyeceğini biliyor, ve size tavsiyem, bilmek istemezsiniz.

Başlayalım.

“Spider-Man 3 kadar kötü olmasa da, Venom’un potansiyelini harcadığı çok net. Devam filmleri için güzel şeyler vaat ediyor, ancak Sony bir kez daha her şeyi sıfırlayabilir.” – Kat Hughes (The Hollywood News)

“Venom iyi bir film değil, ama bu görüşte olmam filmi izlerken eğlenmediğim anlamına gelmiyor.” – Mike Ryan (Uproxx)

“Filmdeki karmaşanın büyük bir planın parçası olduğuna az kalsın ikna oluyordum. Az kalsın.” – Matt Singer (ScreenCrush)

“Tom Hardy sanırım aynı filmden hem Oscar hem de Razzie ödülü alan ilk oyuncu olacak.” – Scott Mendelson (Forbes)

“Filmin hikayesi oldukça mantıksız olsa da, Eddie ve Venom’un ilişkisi memnun ediyor.” – Perri Nemiroff (Collider)

“Tom Hardy, Michelle Williams ve Riz Ahmed senaryoyu okuyup nasıl oldu da filmde yer almak istediler hayret ediyorum.” – Rodrigo Perez (The Playlist)

“Karmaşa! Hem de ne karmaşa!” – Katie Walsh (TNS)

Yorumlar