Pazar Kahvesi #133

Sony İki Tarih Verdi

Marvel ile Spider-Man evreninden film çıkarmaya devam eden Sony, ileride çıkacak iki filmin çıkış tarihini duyurdu. Bu tarihler 10 Temmuz ve 2 Ekim 2020. Tarihlerde çıkacak filmler her ne kadar duyurulmasa da Sony, 2 Ekimde çıkacak filmin bir devam filmi olduğunu söylemiş. Buradan o filmin Venom’un devam filmi olacağını kestirebiliriz. 10 Temmuzda çıkacak film için ise resmi duyuru gelmese de Variety’nin bu filmin Jared Leto’nun başrol oynayacağı daha önce duyurulan Morbius olduğunu söylüyor.

Fox da daha önce 2 Ekim 2020 tarihinde bir Marvel filmi çıkarılacağını duyurmuştu ama Disney devraldıktan sonra o film iptal olabilir. Eğer film iptal olmazsa muhtemelen iki firmadan biri filmi erteleyecek ya da öne çekecektir.

Spider-Verse Açılış Hedefini Belirledi

Sony’nin, Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyonu 13 Aralıkta yayınlancak. Ancak yayıncı firma şimdiden film için açılış hedefini belirledi. Sony, filmin yayınlandığı hafta sonu 40 milyon$ hasılat elde etmesini bekliyor. Bu rakamı benzer filmlerle kıyaslayalım. Son Marvel animasyonu Big Hero 6, 56.2 Milyonla yapmıştı açılışı, bu sene yayınlanan Teen Titans Go! 29.6 ve Lego BatmanMovie 53 Milyona ulaşmıştı ilk hafta sonunda. Sony’nin beklentiler çok uçuk değil ama yine de iyi bir beklenti var. Firma filmin alt limitini de 30 milyon olarak belirledi. Bakalım Sony, bu animasyonda beklediğine ulaşabilecek mi

Tom King Ara Veriyor

Rebirth ile birlikte Batman yazmaya başlayan Tom King seriye ufak bir ara verme kararı aldı. Bu ara kararını çok uzun bir ara olarak düşünmeyin kendisi sadece bir aylığına yok ve iki sayı kaçıracak. Kendisinin gizli bir TV işi varmış ve bu iş yüzünden 64 ve 65.sayıları yazmayacak. Onun yokluğunda Flash serisinin yazarı Joshua Williamson, Flash ve Batman arasında geçecek bir crossover serisi yazacak.

Tom King daha önce 103 sayı yazacağını ve 100.sayıda hikayeyi bitireceğini söylemişti. Bu 2 sayılık yokluğun planları değiştirmediğini sadece olayları biraz daha sıkıştıracağını söyledi.

Deadly Class Kadrosuna Eklemeler

16 Ocak’ta ilk bölümü yayınlanacak Deadly Class’ta oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Oyuncu seçimlerinden ilki David Zayas. Zayas dizide El Alma Del Diablo’yu oynayacak kendisi bir Meksika kartelinin lideri ve dizide Michael Duval tarafından oynanan Chico’nun babasını canlandıracak. Zayas’ı daha önce, Oz, Gotham ve Blue Bloods gibi dizilerde de görmüştük.

Diğer bir oyuncu seçimi de Kelcey Mawema. Gabrielle isimli bir karakteri canlandıracak Mawemba, çizgi roman dükkanında çalışırken Luke Tennie tarafından canlandırılan Willie ile tanışacak. Mawemba daha önce To All The Boys I’ve Loved Before, filminde de boy göstermişti.

Once Upon A Deadpool Fragmanı

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan Once Upon a Deadpool’dan ilk fragman çıktı. Filme eklenecek 8 sahneden birini içeren fragmanı buyurun izleyelim.

Aquaman Fragmanı

Haftaiçi mutlaka denk gelmişsinizdir. Ancak ben yine de buraya da ekleyeceğim bunu. Açıkcası ilk duyurulduğunda büyük heyecanla beklediğim ancak zaman ilerledikçe heyacanımı kaybetmiştim. İlk fragman da tamamen hayal kırıklığına dönüştürmüştü benim için ama ikinci fragmana biraz daha olumlu yaklaştığımı söyleyebilirim. İzlemek isteyenler için de youtube kanalımızdaki fragman incelemesini öneriyorum.

Yorumlar