Deathstroke Animasyon Dizisi Geliyor

Ama çok heyecanlanmayın siz yine de...

Arrow, Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl ve yakında başlayacak Batwoman dizileriyle hepimizin evlerini bir vakit şenlendirmiş, üzmüş, sinirlendirmiş ve krizler geçirtmiş Amerikan kanalı CW’yu biliyorsunuz. Şu sıralar basın mensuplarına yeni planlarını anlatmakla meşguller. Kanal ve bağlı ağların başkanı Mark Pedowitz, bu tanıtım sunumu içinde oldukça heyecan duydukları bir animasyon dizisi üzerinde çalıştıklarını duyurdu: Deathstroke!

Ancak kanal için değil, CW’nun online platformu CW Seed için geliştirme yaptıklarını belirtti. Hatırlarsınız, zamanında Vixen henüz canlı kanlı olarak CW dizilerine geçmeden önce Stephen Amell ve Grant Gustin’in de seslendirme yaptıkları bir CW Seed animasyon dizisinde yer almıştı 5 bölümlük. Daha sonra bir de The Ray animasyon dizisi yapıldı yine CW için.

Arrowverse’de Deathstroke’u Manu Bennett canlandırmış ve dizinin en beğenilen dönemlerinin yıldızıydı. Şimdi yine onun hikayesine bir eklemenin yapılıp yapılmayacağını ise henüz bilmiyoruz. Belki de bambaşka bir proje ortaya çıkabilir. Bennett 2017 yılında Arrow ve Slade Wilson ile ilgili şunları demişti:

Neredeyse bir ya da bir buçuk yıl oluyor ama Arrow setinde olup Oliver’la karşılıklı oynamayı özlüyorum. Ama Slade için hazırladıkları son bölümlerde oldukça iyi iş çıkardılar. Slade’i şeytanlaştırmak yerine insanlaştırmaları, beni tatmin eden bir doğrultuydu. Çünkü Marv Wolfman’ın ve DC’nin de bu karakterin özünde gördükleri şey buydu, sadece çıldırmış bir Mirakurulu asker değil.

Henüz diziyle ilgili hiçbir fikrimiz yok, ama halihazırda Titans dizisinin 2. sezonuna da bir Deathstroke gelirken bir animasyon dizisiyle birlikte de rüzgarı yakalama fikri cazip gelmiş olmalı.

Sizce bağımsız bir animasyon mu olmalı, yoksa Arrow’un 2. sezonunu yad edecek bir şey mi?

Güncelleme: Diziden ilk görüntü yayınlandı:

Yorumlar